reklama

pytanie

Temat na forum 'Przedszkola' rozpoczęty przez Kasia446, 11 Listopad 2011.

1. Kasia446

Kasia446 Początkująca w BB

Moja córka ma w tej chwili 2,5 roku .We wrześniu chcę by poszła do przedszkola .Kiedy dokładnie są rekrutacje do przedszkoli ?Od czego zależy czy dziecko zostanie przyjęte?

2. młodamamusia18

młodamamusia18 DziekujeBogu ze cie mam;*

U mnie rekrutacje sa w marcu . I to zalezy czy pracujesz czy nie ? . Bynajmiej tak jest u mnie .

3. reklama
  4. EEnil

EEnil Gość

Rekrutacje są marzec/kwiecień,zależy od przedszkola inne są warunki przyjęć.
    W jednym patrzą czy oboje rodzice pracują w innym stawiają na samotne matki...ale to rzadkość.Nawet zameldowanie jest ważne.Dowiedz się w swoim urzędzie miasta/gminy o możliwość dofinansowania.
    Ja mam dofinansowanie do prywatnego i płacę grosze.A wcześniej w innym prywatnym też miałam dofinansowanie a płaciłam pełną stawkę...ile przedszkoli tyle zasad...

5. prata

prata Zaciekawiona BB

Wiesz co Kasiu, u nas rekrutacja trwa od początku do końca marca. Najważniejsze kryteria to: wiek dziecka, czy oboje rodzice pracują, rejon zamieszkania, czy dziecko wychowuje samotny rodzic itp. U nas w okresie przedrekrutacyjnym przedszkola organizują dni otwarte, dzieci mogą się pobawić, a rodzice dowiedzieć o wszystkie szczegóły:) polecam

Poleć forum