reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanko

Dołączył(a)
4 Wrzesień 2020
Postów
12
Witajcie, 8 września miałam owulacje, potem,, sucho,, a 12 znów dużo śluzu przypominającego białko jajka. 13 był stosunek,, do końca,, poniewaz pękła gumka :/... Miesiączkę mam dostać 22.czy jest ryzyko ciąży??
 
reklama
Rozwiązanie
😁 Jakoś zdaje egzamin za każdym razem. Plus sprawdzanie testami i obserwacja organizmu 😉
No nie wiem, ja bym nie ufała aplikacji, bo organizm człowieka nie jest zaprogramowany, że danego dnia na 100% będzie okres czy owulacja. Tak samo bym zmieniła lekarza, który poleca aplikacje na telefon do monitorowania owulacji, ale to tylko moje zdanie.
reklama
reklama
Do góry