reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pytankoooooooooo

acha... oczywiscie nic nie jest na „sztywno” czasem jest glodna troche wczesniej a czasem pozniej. Nie chce jest to nie je. Jak ma bardziej stresujacy dzien i jest zmeczona tak ze nie chce jesc wieczorem to nie zmuszam :-) tylko wtedy wczesniej budzi sie w nocy na karmienie.
 
reklama
Od kilku dni moj maly cos przestal chciec jesc z lyzeczki obiadki i nie wiem czemu,do tej pory bardzo ladnie jadl,nawet te same smaki,teraz zamyka usteczka i nie ma mowy ze mu cos wepchne,tylko ze 4 lyz zje fartem,czemu tak sie zrobilo?czy ktoras z was tak miala?dziwi mmnie to poniewaz zawsze jadl pieknie z lyz,mialam problem z butelka bo zabki ale nigdy z lyzeczka
 
Od kilku dni moj maly cos przestal chciec jesc z lyzeczki obiadki i nie wiem czemu,do tej pory bardzo ladnie jadl,nawet te same smaki,teraz zamyka usteczka i nie ma mowy ze mu cos wepchne,tylko ze 4 lyz zje fartem,czemu tak sie zrobilo?czy ktoras z was tak miala?dziwi mmnie to poniewaz zawsze jadl pieknie z lyz,mialam problem z butelka bo zabki ale nigdy z lyzeczka

niuniamilan - śledzę Twoje posty już od jakiegoś czasu i zaczęło mnie to denerwować. Po pierwsze robisz masakryczne błędy i nie używasz polskich znaków, wciąż powielasz te same tematy i masz takie banalne problemy, że dziecko potrafiłoby je rozwiązać. Wiem, że forum jest po to aby pytać i radzić się w razie wątpliwości ale bez przesady, nie wyjeżdżaj z takimi błahostkami. :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:. I nie skupiaj się tylko na przedstawianiu własnych dylematów, postaraj się też coś od czasu do czasu doradzić.
A odpowiadając na Twoje pytanie, to przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele, a najbardziej prawdopodobne według mnie to ząbkowanie albo ból gardła. Ja z synkiem ostatnio też to przerabiałam - okazało się, że powodem braku apetytu był ból dziąseł i gardła.
 
agamal-jakkolwiek masz calkowita slusznosc.... nie karm trola...plissssss
Moze przy braku odzewu zwrozumie ze opcja szukaj nie jest dla profesorow belwederskich:-)
 
dziewczyny oj narażacie się, narażacie, pewnie wam niuniamilan wygarnie, że macie okres jak mi przedwczoraj, podziwiam adminów tutejszych, że to cierpliwie tolerują. Może po prostu zastosować metodę braku odzewu sugerowaną przez Saly.
Ale się cieszę, ze nie jestem już sama :-p
 
dziewczyny oj narażacie się, narażacie, pewnie wam niuniamilan wygarnie, że macie okres jak mi przedwczoraj, podziwiam adminów tutejszych, że to cierpliwie tolerują. Może po prostu zastosować metodę braku odzewu sugerowaną przez Saly.
Ale się cieszę, ze nie jestem już sama :-p

niebyłas
 
tak nutka13 zauważyłam już wcześniej twoje wsparcie, dziękuję i bardzo przepraszam naszych adminów za offtop, ale to święci ludzie, więc pewnie wybaczą :-)
 
niuniamilan - śledzę Twoje posty już od jakiegoś czasu i zaczęło mnie to denerwować. Po pierwsze robisz masakryczne błędy i nie używasz polskich znaków, wciąż powielasz te same tematy i masz takie banalne problemy, że dziecko potrafiłoby je rozwiązać. Wiem, że forum jest po to aby pytać i radzić się w razie wątpliwości ale bez przesady, nie wyjeżdżaj z takimi błahostkami. :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:. I nie skupiaj się tylko na przedstawianiu własnych dylematów, postaraj się też coś od czasu do czasu doradzić.
A odpowiadając na Twoje pytanie, to przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele, a najbardziej prawdopodobne według mnie to ząbkowanie albo ból gardła. Ja z synkiem ostatnio też to przerabiałam - okazało się, że powodem braku apetytu był ból dziąseł i gardła.
powiem tylko tyle,ze tak zgodze sie powinnam to przepatrzec czy nie bylo takiego tematu wczesniej ale to co napisalas ze jest to wszystko blachostka jest przykre do tego stopnia ze az nie wierze.Kazda matka martwi sie o soje dziecko i kazda mala rzecz moze ja zaniepokoic,po drugie skoro powtarzam te same tematy ktore ktos kiedys napisal to znaczy ze istnieja ludzie ktorzy pytaja o to samo,dziwie sie ze tego nie rozumiesz,jesli cie to uszczesliwi to bede sie starala sprawdzac wczesniej tematy,nie wiem jescze gdzie sie to robi ale znajde.Musisz jednak pamietac ze dobro dziecka jest najwazniejsze,przynajmniej dla mnie i zawsze bede miala 100tki pytan,wiec nie mow mi ze sa to bzdury,bo nie sa,pytanie moje dotyczylo kapletnej zmiany w tym jedzenniu lyzeczka,a nie problemu od poczatku z lyz,kazdy inaczej rozumie pytanie,dobra ja sie klocic nie chce i nie mam takich zamiarow ale jak ktos mi mowi ze sa to bzdety to az mnie podnoslo,przypomnij sobie jak Twoje dziecko mialo broblemy,teraz latwo Tobie mowic bo juz jest po,,,,,,zamiast delikatnie pomoc zucasz sie na kogos,a pisze z bledami bop mam taka klawiature turecka i niestety nie z mojej winy sa te bledy,nioe rzucaj sie odrazu tak pochopnie na ludzi,bo to nie jest dobre,na tym chcialabym zakonczyc wszelkie spory i wrocic z Wami do normalnego dialogu na forum,kazda kadej powinna pomoc
 
reklama
agamal-jakkolwiek masz calkowita slusznosc.... nie karm trola...plissssss
Moze przy braku odzewu zwrozumie ze opcja szukaj nie jest dla profesorow belwederskich:-)

ktos tu mowi o szacunku do drugiej osoby,jak ktos na mnie najezdza ja ty samym odpowiadam.NIE przezywam,niestety ale los niektorych ludzi jest przykry bo musza zyc czyjms zyciem,ja nic do Ciebie nie mam bo Cie nie znam i Ty mnie tez wiec nie mow tak o kims kogo nie znasz,staraj sie podejsc najpierw z innej strony,tak jak napisalam powyzej,slowa dotrzymam,ale szacunek musi byc,czy nie uwazasz ze jest to wazne?konczmy te rozmowy bo to baby boom,a nie mother wielkii boom
 
Do góry