reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pytankoooooooooo

Czy naprawde nie mozna kontynowac tego watku----> https://www.babyboom.pl/forum/niemowlaki-f16/nie-chce-jesc-pomozcie-14049/????
Mnie się wydaje , że to jednak podobne sprawy , a teraz te same mamy piszą to samo na podobnym wątku.Zupełny bezsens powielania tych samych historii. No i jeśli będę chciała Ci coś poradzić, to na który z 2 założonych na ten sam temat mam odpisać???
https://www.babyboom.pl/forum/niemowlaki-f16/jak-czesto-23165/ ten?
https://www.babyboom.pl/forum/niemowlaki-f16/koszmar-karmienia-lyzeczka-21903/index3.html a może ten?

Ja już nie wiem jak mam do Ciebie trafić..proszę, błagam , krzyczę...a Ty nic ...Robisz to złośliwie?
Ja Ciebie nie rozumiem najpierw pomadasz mi,dajesz rade i odpisujesz normalnie,ja staram isc za radą,zmieniam składnik i poprostu odpisuje jak poszło a Ty znowy sie na mnie rzucasz,Jezuuuuu,daj spokój
 
reklama
Rapunzel, ja ciebie jednak uwielbiam , po prostu:-)

Niuniamilan,nie rozumiesz o co mi chodzi....A mnie chodzi od tygodni o to samo : ZEBYŚ W ŁASKAWOŚCI SWOJEJ PISAŁA NA TEMAT I W ODPOWIEDNIM WĄTKU!!!!I przeraża mnie fakt, że to dla Ciebie za trudne....
Owszem, pomagam , radze, ale przy okazji wskazuje odpowiedni wątek. A Ty dalej swoje, no to jak myslisz, ile starczy cierpliwości?????
Ani Twoje dziecko nie jest najważniejsze wśród innych , ani Ty wyjątkowo specjalna mamuśka, dlaczego więc epatujesz sobą na każdym kroku, w każdym poście i przy każdej okazji????
Życzę synkowi żeby szybko pokonał trudności łyżeczkowe, a mamusi, żeby dorosła przed synkiem.
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny, w sumie to nie wierszyk, tylko piosenka śpiewana wieki temu przy ognisku przez moją starszą kuzynkę, ale jak wrzuciłam pierwsze słowa w google, to nawet udało mi się znaleźć tekst
Saly uwielbienie jest rzecz jasna wzajemne :-)
niuniamilan, Saly ci radzi, bo to dobra dusza jest, ale przy okazji usiłuje wbić ci do głowy, żebyś nie mnożyła wciąż wątków o tym samym... tak na marginesie chce ci się śledzić tak wiele wątków? Chyba że problem polega na tym, że ty ich wcale nie śledzisz i właśnie dlatego zakładasz nowe
 
dziewczyny, w sumie to nie wierszyk, tylko piosenka śpiewana wieki temu przy ognisku przez moją starszą kuzynkę, ale jak wrzuciłam pierwsze słowa w google, to nawet udało mi się znaleźć tekst
Saly uwielbienie jest rzecz jasna wzajemne :-)
niuniamilan, Saly ci radzi, bo to dobra dusza jest, ale przy okazji usiłuje wbić ci do głowy, żebyś nie mnożyła wciąż wątków o tym samym... tak na marginesie chce ci się śledzić tak wiele wątków? Chyba że problem polega na tym, że ty ich wcale nie śledzisz i właśnie dlatego zakładasz nowe

Oczywiście sie że śledze,staram sie,dajcie już spokój temu naprawde,jest wiele osób które powielaja ten sam temat np kolka i wiele innych,a Wy tylko na mnie sie rzucacie,nie rozumiem,dajcie życ.Przecież na tym forum nie o to tu chodzi żeby wiecznie sobie dogryzac,pozdrawiam
 
No to gdybys śledziła wątki to byś wiedziała, że staram się na każdym kroku o przejrzystość forum i zwracam uwagę nie tylko Tobie. Ale tylko Ty z uporem maniaka im częściej zwracam Ci uwagę tym częściej zakladasz nowy wątek. A ja będę uparta i monotematyczna , streszczaj się dziewczyno w odpowiednim wątku. To nie boli.
Roszpunko, a dziękuję, dziękuję:-)
 
niuniamilan nikt się na ciebie nie rzuca, a wręcz ludzi ci doradzają, ale wszystkim byłoby łatwiej robić to w jednym czy dwóch tematach niż w kilku jednocześnie.
Ja owszem zauważyłam, że zdarza się, ze ktoś założy wątek jakich jest już kilka lub kilkanaście na forum, ale podejrzewam, że to nowicujsze, którzy mają problem i nawet im do głowy nie przyjdzie, że może istnieć podobny wątek założony przez kogoś innego, ale ty przecież jesteś juz jakiś czas na forum i wiesz, że są wątki o jedzeniu, bo sama je zakładasz, więc wystarczy tylko taki wątek odnowić i pisac w nim dalej, a nie ma potrzeby zakładać nowego. To juz moja ostatnia wypowiedź na ten temat. Z góry dziękuję :-)
 
Do góry