reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pytankoooooooooo

wiesz co niuniamilan, robisz bardzo niemiłą atmosferę na tym forum, może obraź się i przenieś na inne ;-) To następuje wink, mam nadzieję, że znasz znaczenie tej emotki.
Wiele osób pisze ci to samo, więc może zastanów się, że coś w tym jest, nie obrażaj ludzi i stosuj się do regulaminu forum.
Na mnie osobiście sprawiasz wrażenie mocno egzaltowanej osoby o rozwoju emocjonalnym gimnazjalistki, czego dowodem może być choćby jeden z twoich wątków: "pytankooooo".
Aha, a jeśli piszesz Saly, ze nie kłóciłaś się z nikim, to chyba masz sklerozę, bo naskoczyłaś na mnie i to dwukrotnie, choć wyraziłam tylko to, co jak sie teraz okazało, uważa spora liczba osób z adminami włącznie
słuchaj z Toba nie bede juz rozmawiac,ja to skonczyłam,chcesz to ty sie obrazaj i odejdz bo ja nie zamierzam uciekac jak mysz,nie czuje sie winna.Mowisz ze ja obrazam ciebie,zobacz lepiej w jaki ty sposob obrazasz mnie i to kilkakrotnie,dziekuje,juz nie chce na ten temat pisac a jezeli chcesz sie mscic dalej to zalóż jakis wątek na innym forum i sie klóc do woli
 
reklama
No to chyba by było na tyle w kwesii merytorycznej dyskusji, życzliwego pouczania, stosowania się do zasad forum:-)
A wiecie co jest najgorsze? Że to nie jest żaden żenujący żart prowadzącego tylko na naszym kochanym forum zaczyna się takie trkatowanie.....
Co za czasy , co za ludzie....
 
nutka13, ja używam przeglądarki Mozilla Firefox

żaby włączyć sprawdzanie tekstu, należy zaznaczyć okienko w:

Narzędzia->Opcje->Zaawansowane->Sprawdź pisownie podczas wprowadzania tekstu

:-)
 
Niuniamilan. Przemyślałam całą tę sprawę z Tobą i postanowiłam Cię przeprosić, za zbyt ostrą nagonkę na Ciebie. Jesteś napewno dobrą matką, może trochę zbyt przejętą macierzyństwem i piszącą SMS - owym ciągiem a zostałaś zaatakowana jakbyś conajmniej zostawiła dziecko na śmietniku. Mam nadzieję, że zostaniesz z nami i nadal będziesz włączać się w sprawy forum.
 
Ostatnia edycja:
Agamal :-)
Dobrze, że napisałaś tego posta ;-)

Ja też zgadzam się z tym, żeby uczestnicy forum stosowali się do jego zasad, ale nagonki na osoby które dopiero zaczynają przygodę z forum są dla mnie wyrazem złośliwości i braku zrozumienia poprzez osoby, które na forum są już od dłuższego czasu.
To taka swoista FALA ;-)

Ludzie, dajmy sobie żyć nawzajem!! Ja jestem od jakiegoś czasu na forum, też zaczynałam kiedyś ... szukałam tutaj pomocy, pocieszenia... i otrzymałam je :happy: Jak każda z nas popełniałam błędy, więc nie dziwmy się że ktos kto dopiero przychodzi tutaj, do tego jest nowo upieczoną i przejętą swoją rolą matką pyta po raz setny o to samo... Trochę wyrozumiałości...

A te APELE - dziewczyny dajcie spokój... lepiej założyć wątek - pomoc dla nowych forumowiczek, gdzie krok po kroku ktoś je poprowadzi .... te Apele nic nie dają, jedynie zaogniają sytuację...

AGAMAL - wiedziałam, że na Ciebie można liczyć, jeśli chodzi o trzeźwą ocenę sytuacji, nawet jeśli nastepuje to po jakims czasie :-)
 
Agamal :-)
Dobrze, że napisałaś tego posta ;-)

Ja też zgadzam się z tym, żeby uczestnicy forum stosowali się do jego zasad, ale nagonki na osoby które dopiero zaczynają przygodę z forum są dla mnie wyrazem złośliwości i braku zrozumienia poprzez osoby, które na forum są już od dłuższego czasu.
To taka swoista FALA ;-)

Ludzie, dajmy sobie żyć nawzajem!! Ja jestem od jakiegoś czasu na forum, też zaczynałam kiedyś ... szukałam tutaj pomocy, pocieszenia... i otrzymałam je :happy: Jak każda z nas popełniałam błędy, więc nie dziwmy się że ktos kto dopiero przychodzi tutaj, do tego jest nowo upieczoną i przejętą swoją rolą matką pyta po raz setny o to samo... Trochę wyrozumiałości...

A te APELE - dziewczyny dajcie spokój... lepiej założyć wątek - pomoc dla nowych forumowiczek, gdzie krok po kroku ktoś je poprowadzi .... te Apele nic nie dają, jedynie zaogniają sytuację...

AGAMAL - wiedziałam, że na Ciebie można liczyć, jeśli chodzi o trzeźwą ocenę sytuacji, nawet jeśli nastepuje to po jakims czasie :-)

Widzę, że Pani kurator depcze mi po piętach :-D:-D:-D:-D. O kurcze będę musiała chyba zmienić nick, żeby wymknąć się z pod Twojej kontroli i bezkarnie pograndzić na tym forum. :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
pozdrowienia
PS Dobrze że to forum istnieje, dostarcza takich emocji i rozrywki. :-D:-D:-D:-D
 
Dziekuje dziewczyny za zrozumienie,każdy popełnia błędy i nie należy tak pochopnie oceniac ludzi i krytykowac,ja jestem poza granicami państwa z dala od całej rodziny i niestety ale nie mam kogo pytac o rade,wiec pytam na forum.Chciałabym rozmawiac na tematy rózne -te wazne dla kogos i te drobne takze,chciałabym sie dzielic z Wami każdą nowa rzeczą a nie tylko w chwili kryzysu pisac co sie stało.Mam nadzieje ze wszystkie jakoś sie dogadamy i bedziemy pomagac sobie wzajemnie.:happy:
 
ja juz naprawde nie wiem,to nie jest koszmar jedzenia łyżeczka ani nic podobnego,bo owoce je z łyżeczki,nie wiem co juz robic,robiłam dłuższe przerwy w karmieniu,ale to nic nie pomaga-ON NIE JE OBIADKOW I ZUPEK,CO MAM ZROBIC,zastapic je mlekiem i nie podawac,RANO JE OK 6,30 POTEM KASZE OK 10.30 I OBIAD DZIS O 15 I NiC NIE CHCE,podałam mleczko i zjadł tylko 30 ml i płacze,wiec nie będę na siłe,ale czy to możliwe że nie jest głodny?przecież musi jesc już cos takiego jak mięsko i warzywa,wszystko jeszce niedawno było dobrze a od półtora tygodnia właśnie tak,szukałam podobnego przypadku na forum ale nic jakoś nie znalazłam,wiec proszę o rade
 
Moze jakiś składnik w zupkach nie smakuje....
Spróbuj ugotować samą marchewkę , samego ziemniaka, itp-moze jakiś skladnik nie smakuje
Może zupki są za gęste-owoce mają rzadsza konsystencję-rozrzedź trochę wodą żeby konsystencaj była jka owoców
Można dodać do zupki trochę melczka jakie pije...... jak poczuje znajomy smak to zje zupkę
Jeśli nadal będzie tak słabo jadł to do lekarza- może coś dolega
 
reklama
własnie o to chodzi że tu gdzie jestem lekarze nie bardzo pomagaja,Widziałam sie z jednym 2 tyg temu,powiedziała mi że powinnam inaczej karmic moje dziecko,wczesniej dawałam o 9,12,3,6 i 8,30.Ona powiedziala ze trzeba spróbowac co 4 godz i obiadek dac o 13 a nie o 15,a na kolacje tez cos z mięskiem,co mnie zdziwiło,bo ile można.Odkąd to zaczełam zmieniac przestał jeśc,wróciłam do starego schematu ale dalej nie chce,bożżżżżżżżżże
 
Do góry