reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Quinny Buzz 3

Mialam buzza ale z piankowym siedziskiem...wersja gleboka super..mlody jezdzil w gondoli do momentu skonczenia 5mcy...a urodzil sie z waga 4100..i wcale nie bylo mu ciasno...dodam ze jezdzil w gondoli od listopada do kwietnia wiec okres zimowy... spacerowke uzywalismy ok 4-5mcy...dla mnie minusem bylo wnoszenie go na 3p...wiec nie wiem skad ciagle wszyscy pisza ze on lekki jest...nie jest wazy 12-13kg...

ten wozek z linka podanego jest najstarszym modelem a cene ma z kosmosu...mysle ze mozna duzo taniej kupic buzza...i to w nowszej wersji...
 
reklama
nati - wózek kupiłam nowy niewiele go zniszczyłam przez pół roku. zresztą gie-oska moze potwierdzić, bo go ode mnie kupiła. Nie mniej uważam że nie jest to wózek warty swojej ceny. Do tej pory sporo wózków mi się przewinęło przez ręce i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że mam awers do quinny. Zreszta moja opinia jest tylko jedną z wielu nt tego wózka.
 
Ja i mój syn byliśmy bardzo zadowoleni z Buzza 4, gdyby nie to, że musiałam ograniczyć gabaryty wózka, to mielibyśmy go do końca wózkowania. Nie mam mu nic do zarzucenia, nic nie skrzypi, nic się nie rozleciało. W sumie to stoi u rodziców i czeka, aż go ofocę i wystawię na sprzedaż.
 
Do góry