reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

QUINNY BUZZ czy ktoś posiada? jakieś opinie? POMÓZCIE :)

gastone to faktycznie malo dalas...szkoda ze mi nikt nie moze poszukac wozka w takiej cenie..na ebayu angielskiem jest jane z gondola taki kolor dla mnie super: Jane Slalom pro and matrix cup in grass h49, brilliant on eBay, also, Pushchairs Prams, Pushchairs Prams, Baby (end time 01-Mar-09 20:46:31 GMT)
Pawimi co myslisz o tym wozku??
Gondole ma wilka ten jane 40cm szeroka dluga ponad80chyba...

Sofik faktycznie cos smierdzi z tym buzzem twoim?dziewne ze tak szybko doszli do wniosku ze zaginela przesylka??

Gondole jane sa jednmi z najwiekszych.A co szukania, jesli chcialabys do pl sprowadzic wozek, to lepiej szukaj blizej pl moze na ebayu niemieckim?
 
reklama
wlasnie to stwierdzilam ze cos nie tak bo skad juz oszacowali ze przesylka zginela??? u nas dopiero po dwoch tygodniach od wysylki przeprowadzaja sledztwo i moga stwierdzic co stalo sie z paczka. Wiec bardzo,bardzo to wszystko podejzane, koles sie pewnie obudzil ze nie wyslal buzza jeszcze i teraz sciemnia.
gieoska - nie znam tych wozkow bo ich u nas nie ma to tez zupelnie nie wiem co o nich sadzic....

nie wiem sama co mam myslec, ale napisla mi dzis ze wysle jutro 2 paczke tylko z czarnym spiworkiem:confused: bede czekac...
dzis juz wiecje nie napisze bo zle sie czuje:wściekła/y: przez tego buzza:-(
 
powiedz mu zeby sobie ten czarny spiworek wsadzil ...wiesz gdzie....to ty cholera nie spisz po nocach od kilku tygodni wybierasz, mierzysz, sprawdzasz a on ci jakies jaja robi i to bez pytania wciska czarny spiworek. Ja bym w ogole odmowila placenia za ten spiwor. Niech idzie i do sklepu kupi ten co ty chcialas jesli zgubil....powiem ci ze tutaj to nie do przyjecia. A zapytal w ogole czy inny kolor chcesz???? Przez czarny to koszmarny bedzie z ta czarna gondola wygladal....faktycznie jak trumna jakas!
 
Sofik kochana nie przejmuj sie tak...tylko zebys nam nie zaczela rodzic przez buzza takie rzeczy sie zdarzaja szczegolnie u sprzedawcow ktorzy masowo sprzedaja duzo rzeczy naraz....:-)
 
Dziewczyny łatwo sie mówi zeby mu wygranac, a jak nie wysle to potem ja bede stratna kase.
Odpisał mi ze przesyłka zagineła i ze jutro wysle nowa,ale nie ma juz spiworka capri , wiec zdecydowlam sie na czarny zeby Tylko otrzymac wozek a ja juz sobie z tym spiworkiem przez pol roku zrobie ze go sprzedam, a do gondoli i tak bym nie uzywala bo u nas juz wiosna a za miesiac to juz wogole bede mogla go pod kocykiem wozic...

Nie moge na niego nadawac, bo moze to nie jego wina czasem tak bywa ze rzeczy gina, czekam jeszcze tydzien mam nadzieje ze dojdzie...

Nie chce sie juz stresowac bo naprawde jeszcze urodze i bedziec :baffled:
 
wlasnie, kazda paczka ma numer identyfikacyjny nadania i mozna ja sledzic przeciez od wysylki do nadania....no nic, nie bedziemy cie juz zadreczac, trzymaj sie biedaczko i mam nadzieje ze chociaz spisz smacznie dzisiaj po tych nerwach i emocjach.
 
hej babeczki
Sofik jak samopoczucie dzis??
gastone ten link co ja dalam z wozkiem jane to to obok wozka to jest chyba fotelik nie??
Pawimi o cos o wozkach mutsy slyszalas?? co myslisz o takim wozku... MUTSY SpOrT22 BoGaTo WyPoSażOnY GRATIS PRZESYŁKA (560376429) - Aukcje internetowe Allegro mi sie strasznie w nich podobaja kola hehe
U mnie dzis slonko w koncu swieci i zupelnie inaczej swiat wyglada;-)Pawimi a u Ciebie nadal sniegi??
buziaki kochane
 
reklama
Do góry