reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

QUINNY BUZZ czy ktoś posiada? jakieś opinie? POMÓZCIE :)

kobietki jako ze ta inne gondola quinni nie dawala mi spokoju wiec przeprowadzilam sledztwo dlaczego u nas jej nie ma i doszlam do wniosku ze taka gondola jest tylko w hiszpanii i wloszech sprzedawana..nie wiem czemu u nas jej nie ma..ja osobiscie wolalabym taka gondole...niesprawiedliwosc;P:p:p:p:crazy::crazy::crazy::crazy:
 
reklama
Gastone ile kosztuje ta spacerowka co na zdjeciu pokazalas?
Chodzi ci o petit zia? Na ebayu chodza juz po 125 euro, wiec w sklepie mysle ze oklo 140-150.

patrzcie dziewczyny jaka gondola do quinny CARROZZINA PASSEGGINO SEGGIOLINO AUTO QUINNY BUZZ GOLD (aukcja 320342317909) - aukcje eBay.pl | Zakupy bez granic!
ja takiej nie widzialam a Wy??kurcze ona chyba nie jest zwezana tj te co my mamy a tu druga Cuco Quinny Car Cot Buzz color Strawberry Mod. 2007 (aukcja 350129339686) - aukcje eBay.pl | Zakupy bez granic! czy to mozliwe ze takie gondole sa wypuszczane w innych krajach a nie w polsce??

Ja te gondole gdzies kiedys wylukalam w jakims sklepie w Wielkiej Brytani i nie dawala mi spokoju.Ale nie bylo nazwy tej gondoli,, wiec pytalam o nia na roznych forach i nikt o niej nie slyszal.Teraz wiem zeoczy mnie nie mylily ze taka istnieje!:-)
 
gastone a nie pamietasz gdzie ta gondole widzialas??ja tez ja widzialam gdzies na zdjeciach ale myslalam ze to nie quinny a tu prosze;-)ciekawe czy jest szersza niz ta co u nas jest??
 
Nie pamietam, niestety, to bylo dawno temu.Ale wogole widze na hiszpanskiej stronce ze tylko oni maja je w hiszpanii.Nie wiem jak na wloskiej ale pewnie tez. Na glownej stronie quinny.Sprawdze jescze na holenderskiej.O ile dobrze pamiatam, to wozek produkowany w holandii,tak do tej pory myslalam.A moze jednak nie ? Gdzies ostatnio ktos napislal ze to wozek wloski i to by chyba tlumaczylo czemu tylko oni to maja.Moze do innej czesci europy dotra te gondolki wkrotce? Ale jak dla mnie oni troszke i tak malo sie rozwijaja.Powinni zrobic gondole troszke obszerniejsza, bo ta i jak na moj gust jest troszke mala.
 
gastone mi tez sie zdawalo ze to holenderskie wozki,i faktycznie malo sie quinny rozwija...te gondole naprawde sa male mogliby wieksze zrobic przynajmniej szersze...oprocz oficjalnej str quinny widzialas gdzies takie gondole(oprocz sklepu w UK)?chodzi mi o net??i ona jest plytsza niz zwykla...ja juz do polskiej str quinny napisalam gdzie mozna kupic taka gondole??
 
gastone mi tez sie zdawalo ze to holenderskie wozki,i faktycznie malo sie quinny rozwija...te gondole naprawde sa male mogliby wieksze zrobic przynajmniej szersze...oprocz oficjalnej str quinny widzialas gdzies takie gondole(oprocz sklepu w UK)?chodzi mi o net??i ona jest plytsza niz zwykla...ja juz do polskiej str quinny napisalam gdzie mozna kupic taka gondole??

niee , tylko raz widzialam te gondole.Ale on byla na zdjeciu a jak sie wchodzilo na powiekszenie to juzpokzywala sie ta normalna.Wiec przez moment mysalam ze to pomylka, ale jak widac niee.
 
jestem i witam i rozwiewam tajemnice gondoli, otoz w niektorych krajach europy(np wiem ze obowiazkowo we francji) godnole sluza i sa obowiazkowe do przewozenia dzieci w samochodach jesli ma to byc dluga trasa, dajmy na to dluzsza niz 2 godzinki, wtedy zamiast fotelikow do samochodu motuje sie gondole i zaczepia taki specjalny lacznik przez ktory montuje sie pas a niemowle podrozuje sobie na lezaco. Stad te gondole sa plytsze....przystosowane do ewentualnego montowania w samochodach. Zauwazcie ze w opisach na tych aukcjach nawet jest napisane CAR COT (
Navicella Car Cot completa di materassino, copertina in pile, capottina reclinabile e coprigambe (per neonati fino a 9 kg) omologata per il trasporto in auto completa di kit fissaggio cinture auto. )
per il trasporto in auto - do przewozenia w samochodzie
di kit fissaggio cinture auto. - zawiera lacznik do montowania pasow w samochodzie
 
tu nawet po angielsku jest troche nizej
The Quinny Buzz Carcot comes with a raincover, mattress and blanket for babies weighing up to 9 Kg. and it is complete with fastening kit auto belts.
quinny car cot ma dolaczona oslone przecideszczowa, materac, kocyk dla niemowlat do 9 kg i kompelnty zestaw/lacznik do samochodowych pasow.

:)
 
reklama
Pawimi czyli co ta gondola jest stworzona raczej do auta??bo ona jest plytsza niz ta klasyczna,zato nie jest zwezana..a ja juz chcialam ja kupic;-(do buzza:-(
 
Do góry