reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

QUINNY BUZZ czy ktoś posiada? jakieś opinie? POMÓZCIE :)

swieta racja ;-) jedni sie kieruja estetycznym wygladem i dizajnem a inni wygoda i bezpieczenstwem dziecka.
Mamo masz wybor ;-)
a to przyklad wozka ktory moze sie podobac lub nie ale biorac pod uwage wygode i bezpieczenstwo maluszka posiada wiele minusow.Nawet w testach wypadl na ostatnim miejscu... :cool2:
 
reklama
witam,
zainteresowala mnie wzmianka o wózku Mutsy. naczytalam sie samych dobrych opini.czy masz doswiadczenie z 3 riderem?
 
3 rider dzięki czterem kółką jest bardzo stabilny jak na swoja konstrukcje.Chociaz nie tak stabilny jak urban rider.To fajny wózeczek jednak sporo wazy 15-17 kilo (zalezy w jakiej opcji)+plus dziecko robi swoje.Mankamentem tego wozka jest spacerowka ktora jest plytka,słabo zabudowana i waska 27 cm szerokosci i przycisk do skladania wozka(jak i do regulacji wysokości) ktory umiejscowiony jest w raczce i pomimo blokady potrafi czasem sie zlozyc :-( Acha spacerówka posiada twardy element na wysokosci krzyza maluszka,warto na to zwrócicć uwage. Gondolka tez nie jest przesadnie duza ale spoko ujdzie.Niestety gondola jest bardzo slłabo zakryta.Pokrowiec wogóle nie zachodzi na budke.Materacyk obszyty jest tylko fizelina.Stelaz jest aluminniowy ale szprychy i felgi są ze stopów stali i lubią sobie czasem pordzewieć.kosz na zakupy mikroskopijny.Ogolnie wózio jest dośc toporowaty ale na spacerkach dobrze sobie radzi.Troche ciezki w manewrowaniu.Brak regulacji podnózka.MateriaL z którego jest zrobione siedzisko jest średniej jakości.Fotelik Prima Play pasujacy do zestawu totalna poraźka.Płytki,bez zabezpieczen przy bocznych zderzeniach,rozkladany na płasko przez co traci na bezpieczenstwie w przypadku kolizj gdyz ruchome elementy oslabiaja konstrukcje.Wykonany z kiepskiej jakości materiałów i słabo wypadający w testach ale mozna zainstalowac fotelik Maxi Cosi i problem zostaje rozwiazany.
Ogólnie sumując moim zdaniem nie jest zły ale nie wart swojej ceny.
 
Sugar ;-) poprostu wiem jakie kity ludziom wciska reklama dane go produktu ;-) (sama wymyslam scenario jak ladnie sprzedac i pokazac jakies cudo) wiec absolutnie nie polegam na opisach producentow, achach i ochach sprzedawcow itp liczy sie dla mnie osobisty tescik.A ze mam zaprzyjaznionych imprterow to moge sobie testowac dowoli :tak: co ostatnio w nalog mi sie juz przeradza :cool2: :cool2: :cool2: no i wiem z czego najwiecej jest zwrotow i reklamacji a tego ci w sklepie nikt tak do konca nie zdradzi..niestety.No i mega liczne grono swiezutkich mamus ktore testuja dla mnie ;-).....a jeszcze zeby bylo smieszniej prawie kazdy testowany produkt konsultuje z zaprzyjaznionym fizykoterapeuta ktory wypowiada sie na temat plusow i minusow uzywania danego produktu.No mozg mi chyba padlo ze tak sie wkrecilam...chyba sie przebranzowie :zawstydzona/y: a zaczelo sie od malego kapselka ktory pewnego pieknego dnia zamieszkal w moim brzuniu :-)
 
to bedziemy sie pytac o zdanie ;)
ja chcialam buzza 2007 ale niestety dopiero od lutego nawet w niemczech jest i mam buzza 2006, podobal mi sie tez jane pro slalom ale kupilismy fotelik maxi cosi i juz bylo po ptokach :)
 
reklama
Sluze rada jesli moge chetnie pomoge w za i przeciw ;-) bo sama bujam sie z kilkoma bublami...
maxi cosi swietny wybor bo to jest Holenderska firma krora zajmuje sie tylko produkcja fotelikow i podwozi do nich.(maja tez marke quinny i Bebeconfort)Jane slalom bardzo dobry wozek ale tak jak i Ty zrezygnowalam bo fotelik nie pasowal a foteliki rebel czy matrix,szkoda gadac
buzza nowego mozna bylo lyknac jak sie dobrze pokombinowalo na targach w sierpniu w Holandii.A od jakiegos czasu mozna go kupic rowniez tu:
http://www.youngsport.pl/index.php?manufacturers_id=6
Ale ja tak jak pisalam milosc do tego pojazdu mi minela poznawszy jego minusy a zalety innych wozow.Ale zycze abys ty nie musiala sie o tych minusach przekonac bo to ladne cacko :-)

W grudniu do polski ma wejsc nowy czterokolowy zapp.fot 1
to sa fajne wozki do wypadu na do sklepu,kina,basen i tp niestety w terenie srednio daja sobie rade ale zapp w polaczeniu z maxi jest poprostu prawie idealny.

No i fajniusiowy TFK Buggster: fot 2
 
Do góry