reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

QUINNY BUZZ czy ktoś posiada? jakieś opinie? POMÓZCIE :)

Lilka Witaj :tak:
Milo mi ze bierzesz pod uwage moje zdanie :-)
Ale pamietaj ja moge Tobie jak i Twoim przedmowczyniom jedynie przedstawic SWOJE subiektywne opinnie.Wybor i tak nalezy do Ciebie.
Zacznijmy wiec od Atlantica Baby Dreams...niestety polacy probuja dorownac zachodnim marka dizajnem ale niestety nie jakoscia...:-(
Po pierwsze wozio wazy sporo 19 kg,po drugie prubuja sie stylizowac na Mutsy 4Rider Single Spoke lub X-landera XA no ale dobra kazdemu wolno kombinowac ;-)
Atlantic (jest produkowany w Cinach tak samo jak Volant) ma sredniej wielkosci gondole i spacerowke stylizowana na Spedii Sx tylko ze z palakiem.Jego plusem sa niezle ale krotko trwale resory i w miare prosty system skladania.generalnie cena nieadekwatna do jakosci i nie spisze sie moim zdaniem na Norweskich drogach i bezdrozach...

Implast Volant 3XL / IMPLAST BOLDER 3,4 : moim zdaniem troszke lepiej niz nbaby Dreams ale jak za ta cene mozna kupic wypasiony wozek o naprawde dobrej jakosci.Produkcja made in china mowi sama za siebie...materialy mocno sredniej a nawet kiepskiej jakosci goruja cene kierujac sie desingiem.jak dla mnie zbyt wysoka cena za srednia jakosc.
BEBECAR .. RACER ST to juz lepszy wybor jakosciowo
:tak: choc tez nie najlzejszy 19 kg....:-(
Koła pompowane na krytych łożyskach kulkowych.(a nie tak jak w implascie i wolancie imitacja....) Niezwykle zwrotny - przednie koło skrętne (360 stopni) z możliwością blokowania skrętności. Dodatkowy hamulec ręczny do łatwego zatrzymania wózka. Stelaż aluminiowy. Siedzisko spacerówki może być montowane przodem lub tyłem do kierunku jazdy a to fajny i przydatny patent.
Największą zaletą wózka Bebecar Racer ST jest aluminiowy stelaż. Bardzo łatwo składa się i rozkłada- wystarczy użyć dwóch przycisków.
Spacerówka jest w miare bardzo duża.Gondola duzźa może również pełnić funkcję kołyski lub małego łóżeczka. Wystarczy zdjąć ją ze stelaża, postawić na twardej powierzchni i spokojnie bujać maleństwo:) Zdejmowanie i zakładanie gondoli na stelaż jest bardzo proste- należy położyć ją na stelaż i przycisnąć.
Komfort jazdy bardzo dobry jak na trzykołowca
:tak: Polecam
WÓZEK X-lander XA jakosciowo dobry,troche ciezki ale do przezycia 14,5 kg gondola sredniej wielkosci 76 x 33 x 20 cm z zewnatrz i wewnatrz 73x28x18 cm czyli tak jak w Quinny.Fajna i praktyczna spacerowka,dobra amortyzacja,wkladka do spacerowki dla miejszego szkraba,pokrowiec na nogi,
dobrze wywaźony wozio.Polecam
QUINNY SPEEDI: Holenderskiej produkcji,Najlzejszy z wymienionych modeli.Najłatwiejszy w prowadzeniu.Najwieksza i najobszerniejsza spacerówka moje dziecie rok i trzy miechy wlasnie jak król sobie w niej spi na imprezce na ktorej jestesmy ;-) gondola tak jak w X-landerze 76 x 33 x 20 cm z zewnatrz i wewnatrz 73x28x18 mojee dziecie (w dniu narodzin 59 cm ).Solidny rzetelny a spacerowka po malych modyfikacjach(dokupieniu pałaka i zainstalowaniu paska z rzepem aby spacerówka byla bardziej uźyteczna) jest dobrym wyborem.Przeźyl wiele eskapad i jest jednym z moich faworytow wśród licznej kolekcjii.Jak narazie bezawaryjny
:tak: Jak na trójkolowca stabilny a komfort jazdy świetny.Prowadzi sie go po lesie z 24 kilowym szkrabem jedna rączka.
Bardzo dobry wybór.
Przepraszam źe tak skrótowo ale na patry jestem i nie wypada śleczeć przed maszyną ;-) jeśli masz jakieś pytania wal śmialo.
Pozdrawiam i gratuluje drugiej POCIEHY :tak:
 
reklama
Buba ogromne dzieki!!!:-):-)
jestes kochana:elvis:

zdecydowałam sie jednak na ten Quinny speedi sx :tak: choc moj mąż chce X-landera

no ale postawie na swoim :happy2:

jeszcze raz ogromne dzieki!!!
 
buba nasz Ty ekspercie
ja mam jeszcze pytanko finalne
wiec chce parasolke ( najzwyklejsza, najlzejsza, strikte na zakupy, na jakis szybki wyjazd etc , mala , lekka, szybko sie sklada) spacerowke mam juz i parasolka ma byc tylko takim lekkim udogodnieniem
i teraz mam do wyboru:

jane energy albo maclaren xt techno, w tym ze maclaren kupiony na ebayu w uk
no i sie zastanawiam :rofl2:
mozna kupic nieuzywanego lub malusko uzywanego maclarena jakos o 100 drozej niz energy
i zastanawiam sie czy wogule warto
czy po prostu kupic energy w pl na gwarancji i juz

ufff
ale niezdecydowana jestem baba
ale w ciazy to jakas masakra :sorry2:
 
Lilka GRATULUJE WYBORU :tak:

Sugar Moim zdaniem róźnicy w uźytkowaniu tych dwóch wózków jakiejś mega nie ma....Maclaren jest troszke bardziej podbajerzony w sensie wyposaźenia:troche lepszy stop gumy i pcv na kolach regulacja raczek 105-111 cm,okienko w budce ma folie z filtrem Uv,obszerna budka z mozliwością powiększenia,kieszonke na pierdoły no i jest dosc szeroki bo siedzisko ma az 32cm.
Ale Energy jest o kilogram lzejszy i zgrabniejszy :tak:
Powiem Ci tak jesli to nie duzy problem to sciągaj ale nówke z uk ebaya xt bo nawet z lekko uzywanym bym nie ryzykowala bo nigdy nie wiadomo a jak mozesz w tej samej cenie miec nowke to warto.A jesli to duzo kombinowania i zawracania gitarry i cenowo srednio to kupuj jane bo to naprawde dobry wozek.
No coz nie rozjasnilam Ci sprawy sorry ;-)
Jsak juz zadecydujesz to pochwal sie :tak:

Ja wlasnie jestem na etapie reklamowania Britaxa Verve....poszly te cudowne amortyzatory........:-( no i paski sie poprzecieraly.....no coz powinnam wiedziec ze po nierownym terenie nie za bardzo bo to szopingowa fura ale juz mi sie nie chcialo targac quinnego sx no i bach.....no ale zobaczymy co powiedza....Lepiej mi sie od zappa spisywal ale niestety awaryjny....
 
dzieki kochana
kupuje w takim razie jane bo nowy na ebayu to ok 15o funciakow wiec roznica nie duza
a tutaj jakby co mam gwarancje i nie musze sie obawiac ze cos tam

dzieki za odpowiedz!!!!!!
 
Sugar A taki klasyk uniwersalny z np: Swiata Dziecka nie pasi????? To moze byc klopocik.Bo do parasolek o przekroju rurek owalnym a nie eliptycznym jest standartowy rozstaw szerokosci.Wiem ze od baby desing modelun trawel moga pasowac bo jest rozstaw 32 cm i srednica rurki okolo 1,5 cm.
A jak nie to cocneco traffic pasi.ale niestety trza szukac na allegro no chyba ze sie dogadasz z producentem i ci podklepie ;-) Najlepiej przymierz sobie w Swiecie dziecka do jane palaki uniwersalne moze cos przypasi a jak nie to bedziem szukac!
 
Ja tez mam Quinny Buzz i jestem bardzo zadowolona ,zwrotny lekki fajnie sie składa gondola b wygodna ,spacerówka tez ok polecam
 
reklama
Do góry