reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Quinny speedi sx

chanelka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
15 Maj 2008
Postów
34
Miasto
Veghel NL
Witam wszystkich:) W sierpniu urodzi sie moj pierwszy dzidzius troche jest przerazona, a chodza po sklepach i ogladajac wozki dla maluszka dostaje metlik w glowie,bardzo podoba mi sie wozek quinny speedi sx 2008 lub 2009 nie ma znaczenia, kolory tez mi odpowiadaja wizualnie super,ale moze moglby mi ktos poradzic. Jakas posiadaczka tego wozka powiedziec co on nim sadzi czy jest zadowolona,czy sprawdza sie ten wozeczek na codzien. Z gory dziekuje za odpowiedzi.
 
reklama
hej, nie mam tego wózka ale bardzo mi się podoba i planuje kupic spacerówkę speedi:-)
z tego co wiem to gondolka jest ok, stelaż też, ale przy spacerówce mogą pojawic się problemy, ponieważ siedzisko nie jest ustawione całkiem do pozycji pionowej, dziecko nie całkiem w nim siedzi:no:, a kiedy siedzi na pionowo to nie jest oparte:no:, ale ponoc to nie jest problemem i nie przeszkadza wszystkim dzieciom...
ty rodzisz w sierpniu, więc początek zimy dziecko spędzi jeszcze w gondolce, ale pewnie około stycznia bedziecie przesiadac się w spacerówkę, więc śpiworek będzie obowiązkowy:tak:
 
Wiem ze musze kupic spiworek i parasolke na sloneczne dni:) a o tym siedzisku nie wiedzialam,ale miejmy nadzieje ze to nie bedzie duzy problem dla mojego dzidziusia :) pozdrawiam
 
no i pewnie zauważyłaś że nie ma barierki- pałąka...
dla mojego dziecka które ma prawie 15 miesięcy to już nie problem, ale dla mniejszego to wydaje mi się że pałąk by się przydał:tak: ale możliwe że można go dokupic...
a jaki kolor wybrałaś????
 
Podoba mi sie fudge (brazowy),ale ostatecznie nie wiem jaki kupie, bede jezdzic i ogladac w maju to cos wybiore i dowiem sie w sklepie czy jest mozliwosc dokupienia palaka do spacerowki.
 
fajny jest ten kolorek i pasuje zrówno do chłopca jak i do dziewczynki:tak:
też jestem ciekawa co z tym pałąkiem????? w sumie do większości wózków są one w zestawie, a tu nie...:confused2: daj znac co z tą barierką i czy ewentualnie można dokupic i dopasowac.
a tak wogóle to tez jesteś mamuśką z Holandii??
 
no u nas też dzisiaj pięknie i słonecznie było, do 19,30 siedziałyśmy z rodzinką na balkonie pijąc kawkę i podjadając słodycze..
zapraszam cie do nas na główny wątek:-):tak: HOLANDIA;-):tak:;-)fajne dziewczyny są:happy:
 
reklama
z tydzien temu kupilam wozek quinny buzz-uzywany...na marktplatz.nl
warto poogladac tam wozki..sa w dobrych cenach:tak:ja kupilam swoj ze wszystkim za 325euro...takze wydaje mi sie ze zrobilam dobry interes..a dzidzia szybko urosnie...i szkoda mi bylo wydawac tysiaka:tak:
 
reklama
Do góry