reklama

Rabka

Temat na forum 'Mamy z różnych miejscowości' rozpoczęty przez Uleńka_79, 20 Listopad 2012.

1. Uleńka_79

Uleńka_79 Listopadowa Mamusia

Witajcie

Wybieram się do Rabki w grudniu, zastanawiam się nad pobytem w kwaterze prywatnej lub sanatorium. Czy jest ktoś na forum kto mógłby mi udzielic informacji gdzie warto pojechać z dzieckiem 3 letnim? Rabka słynie z sanatorium - jakie sa kluczowe sanatoria do ktorych warto pojechac z dzieckiem? Bardzo proszę o wszelkie informacje. Z góry dziekuję.

2. Kupinosia

Kupinosia Mama Oli i Kasi

My byliśmy w Rabce naszą czwóreczką ( córcia 3,5 l i 8m ) we wrześniu i mieszkaliśmy tu : " - - - WCZASY RODZINNE W RABCE - - - wakacje, noclegi, wczasy" - polecam ! Dobra lokalizacja, blisko park zdrojowy, mili właściciele, obiekt przyjazny dzieciom.
    Mieszkaliśmy na górze w tym 4osobowym ale jak sie zwolnił dół to obejrzałam również tą trójeczke i też fajna ! My tam kiedyś wrócimy, bo na prawdę bardzo nam sie podobało. Świetne miejsce wypadowe do Zakopca czy np Szczawnicy
    miłego odpoczynku !
    pozdrawiam :)

3. reklama
  4. Mozi

Mozi MAMUŚKA BB

Rabka jest dobrym miejscem dla dzieci z problemamy oddechowymi i nie tylko,wiec warto jechac,w okresie cieplejszym atrakcja jest duży park z alejkami i dwa plac zabaw, teżnia, fontanna
    kwatera prywatna czy senatorium??? to zalezy jaki chcesz miec pobyt czy rekreacyjny-pochodzic, powdychac powietrze czy chcecie mieć tam jakies zabiegi czy badania zrobione??
    jak kwestia senatorium/to pytanie czy prywatnie czy na nfz??bo to tez kwestia terminów i finansów

Ostatnia edycja: 20 Listopad 2012
  5. Uleńka_79

Bardzo dziękuję za informację :)

W ostatnim momencie chcialam rezerwować ambulatoryjne leczenie uzdrowiskowe ale zrezygnowałam bo o nastepne sanatorium będe mogła ubiegać się za rok po powrocie wiec rok 2013 mógłby nam przepaść.

Zdecydowałam sie na wyjazd na własną rękę a w następnym roku na początku ubiegać się o normalne sanatorium.
    Tak wiec teraz planuje wyjazd prywatnie i szukam kwater.

mam pytanie czy te apartamenty (już na nie wczesniej patrzyłam) są blisko centrum? Bo z tego co widze na mapie ok 2 km. Z tego co sie dowiedzialam cena jest bez wyzywienia itp.

6. Kupinosia

Kupinosia Mama Oli i Kasi

My byliśmy samochodem i do centrum jeździliśmy właśnie autem, albo parkowaliśmy przy parku zdrojowym i dalej z wózkami...Bez wyżywienia. Tam jest aneks kuchenny. Śniadania i kolacje jadaliśmy w domu a obiady w terenie. W samej Rabce jest jadłodalnia, widziałam - niedroga. Jeżeli wybieracie sie bez własnego pojazdu to faktycznie bym szukała czegoś bliżej centrum

7. Uleńka_79

Podbijam ;-)

Poleć forum