reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

RADOM-szpitale,ginekolodzy,położne-opionie!!!

Pytanko za 100 punktow.
Co sadzicie o doktorze Szczepanowskim? Kolezanka jest zachwycona.... Ja wolalabym do niego chodzic bo mi dni wizyt bardziej pasuja, ale nie chce na jednym zdaniu sie opierac....
 
reklama
witam:)

ja urodailam tam 2 dzieci:pierwsze 4 latka temu;drugie w tym roczku;
na opieke lekarzy i pielegniarek nie mialam co narzekac;
mialam jakies pytanka-pytalam i zawsze otrzymywalam odpowiedz :D

no ja też zamierzam tam rodzić ( w lutym:) ):)

No własnie czy sa jakieś mamy które jeszcze rodziły w tym naszym szpitalu??/ Jeśli tak, to prosze podzielcie się informacjami?

ja tez chętnie poczytam:)
znalazłam wkońcu kogoś z Radom,ia :-) mam pytanko gdzie można prywatnie zrobić usg 3d lub 4d w Radomiu?

no własnie?:D

Po jednej wizycie u nowego lekarza, dr Golińskiego dowiedziałam się więcej o mojej ciąży niż przez 6 m-cy u poprzedniego:tak: :tak: :tak: :tak: Rodziłam na Józefowie. Wszystko było ok.

ja jestem z niego średnio zadowolona....niby wszytko ok, odpowie na każde pytanie, jest bardzo miły....ale jakim cudem lekarz ginekolog nie wie jakie jest dobre ph pochwy???? ja miałam 7 i stwierdził, ze to bardzo dobrze, że im wyżej tym bardziej kwaśny mocz....tymczasem jest inaczej....
 
dziewczyny: czy ktoras sie orientuje jak znalezc polozna "na telefon" ze szpitala na jozefowie? mam termin na sywlwestra i zaczynam panikowac...
 
hejka
ja rodzilam w rszs wiec nie wiem jak jest na jozefowie
moze po prostu podjec tam i sprobuj popytac samych poloznych
ewentualnie lekarza prowadzącego

jakby co to pisz
pozdrawiam:tak:
 
Cześć Justyno10019,mamy terminy w tym samym czasie mniej więcej.Ja w pierwszej ciąży chodziłam do dr.Hejnar a w drugiej do dr.Skałbani więc nie znam twojego lekarza .Teraz nie wiem do jakiego bede chodzić bo z obydwóch nie byłam zadowolona.Dodam ,że wolałabym chodzić do kobiety i najlepiej państwowo.Pozdrawiam
 
Witam wszystkie mamy z Radomia bardzo serdecznie:-). Mam 25 lat, jestem w pierwszej ciąży, niemalże zaraz po zrobieniu testu. Nie mieszkam jeszcze w Radomiu na stałe, jednak już niebawem się to zmieni. Czy mogłybyście polecić mi jakiegoś dobrego lekarza na Totchermana? Chcę chodzić do ginekologa z NFZ, nie prywatnie. Jestem trochę zagubiona, a nie chcę decydować się na wybór lekarza "w ciemno". Pozdrowienia.
 
maugosia gratuluje fasolki. Niestety nie jestem w stanie Ci pomoc, bo nie wiem jacy lekarze pracuja w tym szpitalu, ale...... zapraszam Cie na watek regionalny Szukam mam z Radomia Tam jest nas kilka, moze ktoras z radomskich mam bedzie w stanie Ci pomoc :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej !Moja sytuacja wygląda tak: jestem w 11 tygodniu ciąży, pierwszą wizytę u gienka mam już za sobą, z tym , że tam gdzie chodziłam nie ma usg. Dostałam skierowanie na wykonanie tego badania.Zadzwoniłam do szpitala na Józefowie i okazało sie , że żeby zrobić badanie usg muszę zapisać się na wizytę do lekarza.Padło na lekarza Szczepanowskiego. Czy jest ktoś z was kto do niego chodził?Czy to ,, normalny,, lekarz?
 

Podobne tematy

Do góry