reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

RADOM-szpitale,ginekolodzy,położne-opionie!!!

Witam,
Jestem w piątym miesiącu ciąży i od stycznia zamieszkam w Radomiu:-) Proszę o opinie na temat polecanych ginekologów, porodówek, położnych, szkół rodzenia itd.

Pozdrawiam i liczę na wylewność współforumowiczek ;-)
 
reklama
Hej dziewczyny.
Ja również teraz zamierzam chodzic na wizyty na Józefów ale niewiem na jakiego lekarza sie zdecydowac. musze sie szybko umowic bo w tym tyg lub na nastepny i niewiem czy da tak rade, wczesniej chodzilam prywatnie...
Którego ginekologa polecacie?
Pozdrawiam
 
Cześć Elizka2,ja chodziłam prywatnie do doktor Moniki Bator-Gregorczyk,rewelacyjna babka i lekarz.Pracowała kilka lat na Józefowie,teraz w warszawie w szpitalu .Rodziny dzieciątka Jezus.W radomiu przyjmuje w piątki,prowadzi ciąże i nie tylko,niestety prywatnie.Ale naprawdę warto do niej chodzić,świetna specjalistka.
 
CZESC JA RODZIŁAM DWA LATA TEMU NA JÓZEFOWIE MIAŁAM PORÓD RODZINNY, OPŁATA 300ZŁ JEDNE POŁOZNE POMOGŁY INNE OBOJĘTNE , MĄŻ BYŁ CAŁY CZAS , PORÓD DŁUGI I WYCZERPUJĄCY JAK POPROSIŁAM COŚ NA PRZYSPIESZENIE POLOŻNA POWIEDZIAŁA ZE W NOCY NIE DAJĄ TERAZ WNIOSKUJE ZE CHIAŁA DODATKOWO W KIESZONKĘ. W KOŃCOWEJ FAZIE PORODU POŁOŻNA BARDZO MI POMOGŁA ALE CO NAJSMIESNIEJSZE SAMA UPOMNIAŁA SIE O PIENIĄDZE -STWIERDZIŁA ZE ZE WSZYSTKICH ZASTRZYKOW I LEKÓW ICH ROZLICZJA .MĄŻ DAŁ 100ZŁ ALE TERAZ BYM CHYBA NIE DAŁA-HAMSTWO. NIECH MA 10 TAKICH PORODOW ILE DOROBI? OPIEKA LEKARZY BARDZO DOBRA MILI KONKRETNI.OGOLNIE WARONKI BARDZO DOBRE OPIEKA TEZ MOGĘ POWIEDZIEĆ ZE JESTEM ZADOWOLONA.NATOMIAST JEZELI CHODZI O POBYT NA SALI ZNIECZULICA DZIECI PLĄCZĄ GŁODNE MATKI NIE UMIEJĄ DZIECI PRZYSTAWIAĆ DO PIERSI PIELĘGNIARKI Z ŁASKI POKAZUJĄ CO I JAK NATOMIAST CHĘTNIE PROPONUJĄ WIZYTY DOMOWE I POMOC OCZYISCIE PRYWATNĄ.
jA NASZCZESCIE SOBIE PROADZIŁAM , BADANIE SŁUCHU KTÓRE KAZDE DZIECKO MUSIAŁO PRZEJSC BYLO KOSZMAREM DLA MATEK CO DRUGIEMU DZIECKU WYCHODZIŁO ZLE CZYLI JAKAS WADA SŁUCH CO SIĘ PÓŹNIEJ OKAZAŁO POPSUTY BYŁ APARAT :-) WIADOMO ZE ZAWSZE JEST COS NIE TAK I NIGDY NIE EBDZIE IDEALNIE ALE OGÓLNIE BYŁO OK NIE MA CO WYMAGAĆ NIE WIADOMO CZEGO WKONCU TAKĄ MAMY SŁUŻBE ZDROWIA.
TARAZ JESTEM W DRUGIEJ CIĄZY I CHYBA TEŻ UDAM SIE NA JÓZEFÓW CHOCIAŻ CIEKAWA JESTEM JAK JEST NA TOHTERMANA. POZDRAWIAM W RAZIE PYTAN PISZCZIE
 
Ja chodziłam do dr skałolubni w pierwszej ciąży teraz jestem w 10 tyg i tez chodziłam do niego na staniej wizycie mnie wkurzył i więcej nie pójdę.
Wczoraj byłam na wizycie u dr lesisza super facet -rewelacja.
Nie wiedziałam ze badanie może być bezbolesne , nawet nie poczułam kiedy zrobił mi cytologie,czego nie mogę powiedzieć o poprzedniku dwa dni nie mogłam chodzi po badaniu:-(.dr lesisz konkretny i bardzo miły , wszystko wyjaśnia nie trzeba ciągnąc za język jestem pewna ze każda z was wyszłaby zadowolona i w pełni uswiadomiona byłam bardzo mile zaskoczona.pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny:)
Przeprowadziłam się pod Opoczno ale niestety nie słyszałam o szpitalu Opoczyńskim nic dobrego:( Jak jest ze szpitalami w Radomiu???
 
Ja polecam dr izabele lewandowską-andruszuk, wspaniała kobieta, przyjmuje pryw na focha i za krusem(nie pamiętam ulicy) pracuje na józefowie.
Jestem mamą 2009 i 2011 i nie poszłabymjuż do innego lekarza :)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry