reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Radość dnia

K

KingaP

Gość
Postanowiłam Wam powiedzieć, że dziś dowiedziałam się w pracy, że zarażam... otóż trzy moje koleżanki są w ciąży!! Jestem strasznie uchachana( a może uhahana?), że zarażam.

Szkoda, że facetów tak nie można zarazić (choćby na jeden dzień - ten z fochami ;D )
 
reklama
A u mnie bylo tak
Kiedy dowiedzialam ze jestem w ciazy moja koleznka zaczela sie zwierzac ze stara sie od dziecko juz 2 miesiac i nic nie wychodzi. Glupio mi bylo wyskakiwac z moja radosna nowina w takiej chwili. Koleznka poruszala ten temat niemal kazdego dnia. Az ktoregos dzwoni do mnie i mowi ze mi zdradzi tajemnice ze jest w ciazy. no i ja zatkalo jak sie dowiedziala ze ja tez ;D
Tak wiec na razie jest nas 2-ja marcowka , ona kwietniowka. W mojej firmie pracuje ok 10 osob wiec dwie ciezarne to wcale nie malo:) Wszyscy sie dziwia ze hoho... Szef chyba najbardziej ;D
 
ja wczoraj byłam taka uhahana, że myslałam, że wyjdę z siebie ;D Strasznie fajnie, że ten nasz swiat sie tak rozrasta na naszych oczach... Teraz (jak nigdy) zauważamy tyyyle kobietek w ciąży... :-)
 
Wokół nas też urodzaj zaciążonych. Nasi przyjaciele rodza juz niebawem, za jakieś trzy tygodnie, kolejny właśnie rozpoczęli starania, a jeszcze inni mają termin majowy :) Fajnie, jak w wielkiej rodzinie :)
 
No proszę to u mnie jest podobnie...zaraz po mnie dowiedziałam się ,że w pracy u mnie są 2 kolezanki w ciąży jedna w 4 miesiącu a druga w 3 ...ale ogólnie zauważam ,że kobiet z brzuszkami jest coraz więcej :laugh:
 
reklama
ja też teraz na ulicach wiedz ę same ciężarne i matki z małymi dzieciaczkami

wczoraj byliśmy z mężem karmić kaczki w Łazienkach i zauważyłam że dosłownie jakiś rozplem małych ludzików ;D
 
Do góry