reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rady mamuś styczniowych 2006 dla mamuś styczniowych 2007

Slyszalam kiedys,chociaz nie wiem czy to prawda,ze dzieci karmione piersia odrzucaja smoka bo maja zaspokojona potrzebe ssania.
 
reklama
nie prawda. moje dziecko nawet powietrze ssie. to dla kazdego dziecka uspokojenie, ale i tez wazne przy trawieniu. moj chcial w pewnym momencie smoka, ale moja tesciowa wiecznie za nim z palcem latala. ze to niby tak lepiej. dzis bym jej glowe za to mogla urwac.
 
A więc podsumowując to dobrze kupić jeden silikonowy z Aventa lub Nuka albo też Chicco, bo coś trzeba mieć, by się przekonać, czy dziecko chce czy nie :)

A teraz mam kolejne pytanko ... w jakim rozmiarze kupować pierwsze ciuszki, bo przecież nie wiadomo jakie dziecko będzie duże lub małe ;) a z drugiej strony szybciutko wyrośnie. Nr 56 wydaję się ryzykownie mały, a zaś np 62 może być za duży nawet po podwinięciu rękawków. Co sądzicie ?
 
ja mialam tylko 2 kaftaniki w rozm.56 rszta 62 i zawijalam rekawjki i maly przezyl ;) zreszta szybko wyrosl z 56!!! moim zdaniem szkoda kasy...
 
Sebastian urodzil sie ze wzrostem 60 cm, wszystkie ciuszki mal na 68, podwijalam rekawki i nie bylo zle. mial kilka 62 ale okazaly sie za male :D teraz chodzi w rozmiarze 86 ! ale on rosnie, kurde.przy okazji dzisiejszej wizyty u pediatry zwazylam zmrola malego i od 10 sierpnia przybral cos niewiele ponad 200 gram , to dobrze i w normie, ciesze sie i dzieki Bogu ze juz nie przybiera po 1700 ;D ;D ;D
 
Ja zawsze wolę większy ciuszek więc 62 jest optymalne dla maleństwa, zupełnie nie przydały mi się tak zwane kaftaniki, najlepsze są body i oczywiście koniecznie rożek usztywniany-rewelacja, dziecko jest bezpiecznie "sztywne" i ciepło mu, zużyłam wręcz dwa
 
reklama
Do góry