reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rady mamuś styczniowych 2006 dla mamuś styczniowych 2007

Ja nie użuwam jak do tąd niczego oprócz chusteczek Niwea bo inne mi śmierdzą, do kąpieli Oilatum (drogie ale naprawdę warto - dziecko się nie ślizga w kąpieli), i kąpię na przemian w rumiaku, korze dębu, mące ziemniaczanej i oilatum. Niczym nie smaruję małej wyczytałam że skóra sama musi stworzyć mechanizmy obronne. Jak do tąd się sprawdza, a mała po porodzie miała okropną skórkę (przenoszona- cała mi się złuszczyła). Pieluszki tylko Pampers, raz kupiłam Hagis ale jakieś takie nieprzemyślane są.....
 
reklama
ja polecam nowa serie Hipp(najlepiej przetestowana juz w 2006), poza tym seria kosmetykow dla dzieci rossmanna ma najwyzsze noty jakosciowe w niemieckich testach z 2005. tanio i dobrze.
uzywamy tylko od 2 miesiecy plynu do kapieli. poza tym od zawsze oliwki i od niedawna mleczka na suche stopki po kapieli. nic poza tym. wszystko Hipp. wczesniej babylove(dm-drogeriemarkt) i babydream(rossmann). wszystko super.
chustki jak wyzej plus pampers sensitive do buzi, bo inne dziecku smierdza i sie drze.
pieluchy trzeba testowac na pupie. moj najlepiej znosi pampersy, ktore wiele dzieci uczulaja, bo maja jakas tam ukryta warstwe parafiny o ktorej sie nie mowi. mnie rossmanna, dm i cien byly za twarde.
 
ja polecam kosmetyki Nivea baby (płyn do kapieli, oliwkę, krem do twarzy na każdą pogodę -teraz, krem na odparzenia), wieczorem krem do twarzy Oliatum -juz twarzy nie oliwkuje, husteczki nawilżające z Nivea i z pampersa z rumiankiem, a pieluszki pampers
 
My uzywamy pieluszek Huggies (Super Flex- te sa niestety najdrozsze), od Pampersow Zuzia dostala uczelenia ( ostatnio probowalam zmieniac)- zreszta nie ona pierwsza- moje siostry corcia tez, i kolezanki synek- ale to trzeba sprobowac- jednym pasuja innym nie...
 
Kubusiowa ... no fakt, przecież ty styczniówka :) ale w pierwszej chwili myślałam, że nie mamuśkach ze śląska jestem :) :) :)
 
reklama
Witam kobietki
ja styczniówka 2007
pytanko dotyczy wózka -jaki najlepiej
myślałam o wielofunkcyjnym , na 3 kołach. Ale najważniejsza jest gondola- i jej wymiary. Chciałabym aby dzidziuś troszkę w niej pojeżdził
Proszę o opinię doświadczonych mam
Pozdrawiam
 
Do góry