reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rady nie od parady :)

polusia

kocham moje dziewczyny
Dołączył(a)
6 Lipiec 2010
Postów
3 040
Miasto
Skawina
babeczki zakładam nowy wątek poradowy. piszmy tutaj sobie różna rady dotyczące utrzymania domu, domowych sposobów na chorobę, wywabiania różnych plam, jakie kwiaty sadzić i jak je pielęgnować ( to z racji tego że już niedługo wiosna ). bądźmy perfekcyjną panią domu :):):)

moja rada na makaron :
jeżeli chcemy aby sos do makaronu dobrze się przyklejał tzn nie spływał to nie opłukiwać makaronu zimną wodą bo wtedy wypłukujemy całą skrobię:)
 
reklama
Fajny watek Polusia:)
Kozystajac zapytam czym myjecie podlogi w domu?? Bo Ola zawsze ma brudne spodnie mimo, ze myje podlogi co drugi dzien. Moj plyn Ajax sie nie sprawdza, moze Wy macie cos skuteczniejszego?
 
ja myję pronto bo mam parkiet, ale Pola też ma brudne kolana i nie wiem też jak temu zaradzić. kobitki jak macie sprawdzone sposoby podzielcie się z nami :)
 
a ja wiecie co robię jak mi zostaje połowo cytryny - wkładam do zmywarki :) jest pachnąco, nie meszę kupować zapachów i ekologicznie :)
 
a ja wiecie co robię jak mi zostaje połowo cytryny - wkładam do zmywarki :) jest pachnąco, nie muszę kupować zapachów i ekologicznie :)
a zmywasz z tą cytryną ??
ja do zmywarki daję skórkę lub połówkę cytryny ( ale wyciśniętą ), z tym włączam zmywanie.
W zmywarce pięknie pachnie, a naczynia wyglądają super.
Kwaskiem cytrynowym zwalczam też przypalenia w garnkach i kamień np. w czajniku. Trwa to dłużej, ale za to zero chemii.
 
reklama
tak , tą połówkę wkładam do pojemnika ze sztućcami. po pierwszym zmywaniu nie ma już soku a naczynia są czystsze :)
 
Do góry