reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rady nie od parady :)

Sposób na okna z octem reczniczkami i ponczochami jest boski FROTKA kocham cię :) patrze na te moje idealne okna jak ciele na malowane wrota, dzięki, a do tej pory nienawidziłam tej czynności
 
reklama
myszowata ja robię taką papkę z sody i octu - nakładam na plamę tzn wcieram w palmę po ok. 15 minutach wrzucam do pralki do wyprania. tylko na początku zrób sobie test na tkaninie co by plamy nie wyszły :) mnie schodzą tym super plamy z błota::)
 
myszowata ja robię taką papkę z sody i octu - nakładam na plamę tzn wcieram w palmę po ok. 15 minutach wrzucam do pralki do wyprania. tylko na początku zrób sobie test na tkaninie co by plamy nie wyszły :) mnie schodzą tym super plamy z błota::)
dzięki, wypróbuję:* w Święta moje nowe białe spodnie schlapał mi samochód i oczywiście mimo dodania do prania odplamiacza nie zeszło - został jakby taki szary cień:-(
 
Dziewczyny czy jest jakis sposob dobrego wyprania recznika, ktory byl przetrzymany mokry w koszu na bielizne przez pare dni??? Moj madry M nie pomyslal i wrzucil na samo dno kosza mokry recznik w srode, a ja myslac, ze nic nie ma do prania przez wszystkie dni jak bylam w pracy, nie sprawdzalam :wściekła/y:. I teraz po praniu dalej zalatuje :(. Mysle, zeby go wywalic?
 
reklama
Do góry