reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rady nie od parady :)

ale fajny pomysł, dzięki dziewczyny, jutro wypróbuję. Ja na odplamianie polecam proszek OXY z biedronki, namaczam w nim ciuszki Marcelka z plamami,dopsypuję później jeszcze do pralki i naprawdę działa rewelacyjnie.
 
reklama
Dziewczynki nie wiedziałam gdzie zagadać i stwierdziłam że to chyba odpowiedni wątek:confused: Czy ma któraś z Was suszarkę do prania? Znaczy uściślając coś takiego jak zmywarka do naczyń tylko że suszarka, która sama wysusza pranie. Przymierzamy się do kupna bo wstyd się przyznać ale ja nie nawidzę prasowania a może inaczej dobija mnie ile czasu na to schodzi a ja przy dziecku, obowiązkach domowych, firmie jako w gabinecie i firmie jako w domu - biurokracja po prostu nie mam na to czasu!:zawstydzona/y: Póki co prasuje nam mama:zawstydzona/y: Jestem jej za to dozgonnie wdzięczna ale od kwietnia wyprowadza się na wieś i chcemy sobie ułatwić życie i kupić suszarkę bo słyszałam że wtedy nawet prasować nie trzeba, głównie też chodzi o to że rozwieszanie zajmuje też kupę czasu, często nie możemy się pomieścić na suszarce, trzeba biegać do suszarni, ehhhh i tak cały dzień schodzi. Myśleliśmy o pralko - suszarce ale na forach czytałam same negatywy że ani dobrze pierze ani suszy. Za to suszarka w samych superlatywach, już właściwie się zdecydowaliśmy ale pomyślałam że może któraś z Was posiada to cudo techniki?:-D Wiem że w Stanach to na porządku dziennym są.
 
Ajentka powiem ci tak.Kozystam z suszarki bo nie mam za bardzo gdzie wieszac prania.Suszarka ma swoje plusy i minusy.
Wedlog mnie pranie rzeczywiscie jak od razu poskladasz nie wymaga prasowania,do tego rzeczywiscie ja dziennie moge zrobic 5 pran i od razu poskladac do szafki.
Minusy to:ubrania szybciej sie niszcza,pranie ktore wyschnie na polu pachnie taka swierzoscia suszone w suszarce tego nie ma.

Ale tak ogolnie rzeczywiscie suszarka duzo ulatwia zycie ale ja tesknie za posciela wyprana i wysuszona na ogrodzie az milo kladzie sie do takiej spac:)
 
chciałam pochwalić pomysłodawczynie wątku, bardzo pożyteczny, a że jestem szcześliwą , nową posiadaczką zmywarki to skorzystałam juz z pomysłu z cytryna, dziewczyny a propo jak długo zmywaja wasze maszyny i czy naczynia zawsze są czyste i jak to zrobić żeby były, używam proszku somat
 
chciałam pochwalić pomysłodawczynie wątku, bardzo pożyteczny, a że jestem szcześliwą , nową posiadaczką zmywarki to skorzystałam juz z pomysłu z cytryna, dziewczyny a propo jak długo zmywaja wasze maszyny i czy naczynia zawsze są czyste i jak to zrobić żeby były, używam proszku somat
ja używam kostek z lidla W5 się nazywają, sól też mam z tej firmy, nabłyszczacz mam somat- a moja gosposia myje w 60 stopniach na takim niby uniwersalnym programie myje 1,40 i wszystko mam domyte i czyściutkie. nawet nie robię wstępnego mycia pod zlewem jakto moja teściowa robi wkładam takie brudne tylko resztki zgarnaim i wio :)
 
ja używam tabletek finish all in one, więc nabłyszczacza już nie muszę lać, a sól domol z rossmana, raz na jakiś czas myję zmywarkę specjalnym preparatem też marki domol lub calgonite, wiadomo jak napcham na maxa to bywa, że się coś nie umuje dokładnie, ale zwykle wszystko jest ok, a co do suszarki do ubrań to znajoma, która używała tego urządzenia jakiś czas mówi, że ubrania potwornie się gniotą...
 
dzięki dziewczyny, też słyszałam że ubrania z suszarki sa bardzo wygnicione, ale osobiście nie wiem, warto poczytać o tym na forum, bo jezeli chcesz ją kupic, by nie prasowac, to wiesz może być róznie
 
ja tez uzywam tabletek finish i nablyszczacza tej firmy. program ustawiam auto i "pierze sie" okolo 2 godzin, ale dlatego, ze jest to najbardziej energooszczedny program. czasem sie cos sie cos nie domyje, ale to najczesciej gdy naszynia sie stykaja albo sztućce.
 
reklama
Do góry