reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rady nie od parady :)

ja rowniez lubie myc naczynia.
moja mama ma zmywarke i ile razy ja sie nawkurzam na ten sprzet, bo nie domywa albo zostawia takie hmmmm.. kolorowe smugi. Tak jak czasami widac na kaluzach.. mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi.
Mama pierze, (w sumie to i ja tak piore, bo to ich sprzet ) na jakims programie ECO. Troche to trwa jednak, sama bym to pozmywala kilka razy szybciej.
 
reklama
moniska - a może ma twardą wodę? Wtedy takie smugi zostają. Trzeba zmiękczacia wtedy używać. Tylko jak juz sie zakamieni zmywarka, to trzeba jej to jakoś "pousuwać", bo inaczej dalej będąą smugi.
Zależy też wiele chyba od modelu. Moja myje bez zarzutów. Wszystko jest super umyte. Błyszczy pięknie. A u mojej mamy, mimo że marka ta sama (bosh), to dużo gożej myje
 
moniska - a może ma twardą wodę? Wtedy takie smugi zostają. Trzeba zmiękczacia wtedy używać. Tylko jak juz sie zakamieni zmywarka, to trzeba jej to jakoś "pousuwać", bo inaczej dalej będąą smugi.
Zależy też wiele chyba od modelu. Moja myje bez zarzutów. Wszystko jest super umyte. Błyszczy pięknie. A u mojej mamy, mimo że marka ta sama (bosh), to dużo gożej myje
dzieki za odpowiedz. W sumie srednio mnie to interesuje, ale jak moze kiedys bede miala swoja to pomysle nad odkamieniaczem :-)
 
ajentka ja mam suszarke do ubrań. powiem tak: nigdy nie suszę do końca, tylko podsuszam, bo wtedy faktycznie nie trzeba większości rzeczy prasować. rzeczy typu ręczniki, pościel, tetry Olci, ścierki susze do końca. no ale jednak suszarka niszczy ubrania. i jak coś ze sztucznym jest, to możesz wyjąć za małe ;-)
generalnie polecam :-) z tym, że my mamy 2w1 czyli pralke i suszarkę. ale kiedys jak już będziemy u siebie, to kupimy oddzielnie :-)
a zmywarki nie mam ;-)
i nawet lubie myc podłogę, takie duże powierzchnie wolę niż wycieranie kurzy ;-)
 
myszowata raz na rok ? kurcze moja to raz na 2/3 miesiące

a rachunki mam ok 200 zł ale ja mam w domu wszystko na prąd,nawet płytę je nie mam gazu jedynie piec na centralne mam na gaz
 
ja zmywam co dwa dni, czekam aż się cała zapełni. mnie cała paka nie wejdzie soli niestety. może masz taki program co nie pobiera soli tylko same kostki wtedy starczają, nie ważne ekonomiczna i tyle :)
 
reklama
wiesz co średnio się znam tak prawdę mówiąc, też zmywam średnio tak co drugi dzień, może faktycznie zmywam na takim programie co soli pobiera jakoś mniej, nie wiem sama, ale rzeczywiście zawsze wsypuję calutkie opakowanie. Zmywarkę mam półtora roku, pierwsze uruchomienie maj 2009, a uzupełnienie soli maj 2010, nie wiem może teraz częściej będzie krzyczeć...mam electrolux
 
Do góry