reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rady nie od parady :)

ja mam samsunga :) cały sprzęt mam z tej firmy w kuchni, jak się urządzaliśmy w 2009 roku to powiedziałam że kupuję wszystko z danej firmy i akurat było wszystko z samsunga nawet lodówka taka jak mi się podobała :)
 
reklama
jak dla mnie do mycia okien to zestaw: woda z plynem do naczyn, plus dwie pieluchy tetrowe jedna mokra a druga do polerki, no i slonce nie moze w tym momencie swiecic prosto w okno, bo za szybko szyba schnie. ale idealnie bez smug to udalo mi sie umyc tylko z 3 razy :)
 
podobno bardzo dobrze gazetą myć okna. Nigdy ne próbowałam, bo boję sie że mi porysuje, ale wszyscy chwalą.
Ten sposób z wodą z octem to ja znam, ale do dywanów. I własnie stare rajtuzy robią za "gąbkę/szczotkę"
 
Ja stosuje clin z alkoholem i efekt jest super, ale o gazecie i occie też słyszałam!

A znacie jakiś dobry sposób na to by po zimie pozbyć się z butów białych zacieków po soli???
frotka uwielbiam A.Turner:-D
 
myszowata ja miałam tak na swoich oficerkach i umyłam je wodą z szarym mydłem a potem zapastowałam i zacieków brak

a okna ja myję taką specjalną pianką z lidla W5 a potem gazetami i okna mam błyszczące i nic się nie porysuje :)
 
reklama
Seria W5 z Lidla jest super.Korzystam z pianki do prania tapicerki meblowej i płyn do naczyń ale tylko koncentrat taki w małej butelce.Mam też trochę środków biodegradalnych od teściowej, z firmy Betterware.
 
Do góry