reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rady Styczniowek 2007 dla Styczniowek 2008

Ja pierwsze ruchy poczulam dopiero w 19t, jesli odczulas w 16 to bardzo szybko, moze teraz sie tak ulozylo dziecko ,ze juz nie czujesz
 
reklama
mam jeszcze pytanie- ( slyszalam ze to jest normalne) brzusio w jedne dni jest napompowany jak bania a w inny prawie nie widac ciazy a jedynie napchany jak po pozadnej uczcie. to sie zdaza?

w takim okresie ciąży jak twój - zgadza się:tak:, ale potem to już będzie tylko napompowany!:-D:-D:-D:-D
 
naprawde duza porcja lodow wam sie nalezy za ten watek dla nas.
mysle ze bede was zasypywala tysiacem pytan. dzieki wielkie ze nam pomagacie!!!!!
jakos mi lzej.
 
witajcie mamusie styczniowe 2007 :-) dziękujemy, ze chcecie nam pomóc, jeśli bedę miała jakies pytania wątpliwości to z pewnością skorzystam z tego forum :-)
Ale Wam dobrze, że juz te małe pociechy sa z Wami - małe slicznotki :-D

O mam pytanie :-) czy urodzilycie to co Wam lekarz zasugerowal? Mnie powiedzial, ze widzi dziewczynke ;-) oczywiscie 100% pewnosc bede miala w styczniu
 
Mi powiedział, że chłopiec no i się sprawdziło:tak::-).
Podobno jak stwierdzi chłopca to na 99% będzie chłopiec, a jak dziewczynkę to pół na pół. Chłopca łatwiej rozpoznać, tak się mówi, ale czy to prawda to nie wiem do końca:confused:.
 
No proszę, rano nic a teraz wchodzę i nowy wątek;-). Mi lekarz już w 5 miesiącu powiedział, że widzi dziewczynke, ale na 100% nie był pewien. Kolejne USG potwierdziło i mam dziewczynkę;-):-).
 
Mi powiedział, że chłopiec dwa tygodnie przed rozwiązaniem i się sprawdziło :-D:-D:-D Wcześnie nie było dobrze widać, bo miałam łożysko osadzone na ścianie przedniej macicy i ginek potrzebowałby zestawu lusterek by zajżeć tu i ówdzie :rofl2:
 
reklama
Na lekarz w 19 tc stwierdził dziewczynke, wydrukował pipke na zdjeciu usg, zaznaczyłm podpisał sie, podpiał pod wynik usg i powiedział do meza ze jak urodze chłopca to ma z tym do niego przyjsc i wtedy on stawia koniak :rofl2:
 
Do góry