reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rady Styczniowek 2007 dla Styczniowek 2008

Na lekarz w 19 tc stwierdził dziewczynke, wydrukował pipke na zdjeciu usg, zaznaczyłm podpisał sie, podpiał pod wynik usg i powiedział do meza ze jak urodze chłopca to ma z tym do niego przyjsc i wtedy on stawia koniak :rofl2:
hahah mi tez wydrukowal pipke:-Dale obylo sie bez takich deklaracji;-)i powiedzial,ze na 100% to bedzie dziolcha i jedna i druga
 
reklama
pumi .....w 16 t.c. dzidzia jest jeszcze dość mała i nie wszystkie ruchy są odczuwalne. Poprostu teraz nie rozbija się jak szalona i dlatego pewnie jej nie czujesz. Ale dla spokoju ducha zawsze możesz odwiedzić np. położne lub gina, choć ja bym się tym nie martwiła :tak:
Z tego co pamiętam to nasze szkraby też nam robiły takie psikusy.

Ja też pierwsze ruchy poczułam w 16 tc i raz były mocno wyczuwalne, a raz wcale. Fasolki na tym etapie rozwoju są jeszcze tak małe, że nie wszystkie ruchy czujesz, a one i tak sobie tam nieźle fikają ;-):-D

W 22 tc. ginek powiedział, że jest chłopak i mam na to dowód - na filmiku widać siurawkę :-D:rofl2: I faktycznie urodził się mały Witold ;-):tak::-D:rofl2:

Jak sobie popatrzę na wasze suwaczki mamusie styczniowe 2008, to aż mi się przypomina jak to było z nami. Gratuluję wam przede wszystkim zafasolkowania i życzę szybkiego bezbolesnego porodu :tak:;-):-D
 
Witam styczniowe mamusie2007. Fajny pomysl z tym watkiem, super! pozdrawiam wszystkie mamcie styczniowe 2007 i Ciebie xmamuska tez!!!!!!;-):-):tak::-D
 
troszeczke mnie pocieszyłyscie i uspokoiłyście :-)mam nadzieję ze i w moim przypadku lekarz sie nie mylił, bo tak jakoś sie juz nastawiłam na córcię:-D
 
dzięki za odpowiedzi w sprawie kombinezonu Mam jeden po synku ale go NIENAWIDZE Był kupiony zdecydowanie za duży i jak Piotruś się kończył to zaczynały się nóżki:szok::szok::szok: Dobry był na kolejną zimę ale wtedy potrzebowaliśmyjuż z nóżkami:wściekła/y:
w każdym bądz razie w razie awarii coś mam
Pozdrawiam i całuski dla dzieciaczków:-D
 
a moje pytanie będzie dotyczyło wysypki na brzuchu.
Pojawia się co jakiś czas ale teraz ze zdwojoną siłą. przy okazji strasznie swędzi. Wapno nie pomaga. o co chodzi?
nie sądzę ,żeby to była reakcja alergiczna na pokarm.
 
a moje pytanie będzie dotyczyło wysypki na brzuchu.
Pojawia się co jakiś czas ale teraz ze zdwojoną siłą. przy okazji strasznie swędzi. Wapno nie pomaga. o co chodzi?
nie sądzę ,żeby to była reakcja alergiczna na pokarm.

a jak ona wygląda ? może potówki :baffled: hmmmm trudno orzec ....
 
reklama
Najlepiej be dzie jak pojdziesz do lekarza bo moze to byc uczulenie na kosmetyk badz cholestaza.ale wydaje mi sie ze to zbyt wczesnie na jej objawy. Popros o probe watrobowa i badanie krwi.............ja tez mialam przy pierwszej ciazy takie objawy mniej wiecej w tym czasie i okazalo sie ze mam uczulenie na mustelle:angry::crazy: ale lepiej idz do lekarza bedziesz spokojniejsza a i pamietaj nie wolno sie drapac po brzuchu ani go masowac i glaskac :tak:
 
Do góry