reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rady Styczniowek 2007 dla Styczniowek 2008

lekarz odpowiedział , żebym sie nie przejmowała, ze to może być alergia pokarmowa. jednak ja ją wykluczam.
nie są to potówki. rozsiana jest na całym brzuchu. niektóre krostki większe, niektóre mniejsze. i strasznie swędzę te większe:no:
o cholestazie już wyczytałam i bez skierowania sama zrobiłam próby wątrobowe. Ale jak lekarz powiedział, na cholestazę za wcześnie bo dopiero po 30 tygodniu. zaśmiał sie i powiedział, żebym sie nie doszukiwała, ze jestem zdrową kobietą:angry:
w tym czasie zaczęłam stosować oliwkę po kąpieli NIVEA Hypolaergiczną, więc nie powinna uczulać, albo mi sie wydaje:crazy:
a zapomniała. pojawia sie na 2, 3 dni a potem znika, czasami nie ma jej w ogóle albo zniknie połowicznie a za 2, 3 dni pojawią sie na większym polu rażenia:no:
dlatego wiem, ze nie jest to alergia pokarmowa, bo kontroluje to co jem.
Już mam tego dosyć:sick:
 
reklama
Z tego co mi sie przypomina tez mialam swedzaca wysypke na brzuchu zniknela jak urodzilam;-)
 
jak dzidziuś urodzi się ok 54cm (synek miał 49 więc teraz nie sądze że będzie dużo więcej) to jak kupię kombinezon 56 to będzie ok? Licząc że będę go potrzebować od ok 20stycznia przez 2msc?
 
Ola ja bym ci proponowala 62/68 na dluzej ci starczy a z 56 bardzo szybko malec wyrosnie;-) ja taki wlasnie mialam i bylo ok ale to moje subiektywne zdanie nie wiem jak inne dziewczyny kupowaly
 
JA WSZYSTKIE CIUSZKI MIALAM KUPIONE OD 3 MIESIACA ARYAN JAK SIE URODZIL MIAL 50CM:tak:WSZYSTKO BYLO ZA DUZE ALE ZA TO DLUGO W NICH CHODZIL:tak:MIALAM PARE RZECZY MNIEJSZYCH ALE DWA RAZY TYLKO ZALOZYLAM I BYLY ZA MALE:-pTAKZE TYNKA MA RACJE DZIECI SZYBKO ROSNA;-)
 
Jesli chodzi o kombinezon to ja kupiłam taki od 0-3miesięcy.
Jak się mały urodził (56cm) to i tak ten kombinezon był dla niego za duzy:-D
załozyliśmy zaledwie kilka razy:-)
Drugi był ciut mniejszy, ale w sumienie miało to żadnego znaczenia
Myslę,że możesz zaryzykować zakup kombinezonu na 56 cm , chociaż słyszałam,że każde kolejne dziecko zwykle jest większe, a ile w tym prawdy to nie wiem;-)
 
aOLA ... to jeszcze jest tak, że co firma to inna rozmiarówka i można zgłupieć :baffled::eek:. Mateusz urodził się z 53 cm dł., a ja miałam kombinezon na 68 cm, który do końca zimy był na niego za duży ... i choć teraz mój synek nosi rozmiar 86 cm w weekend kupiliśmy mu spodenki na 68 cm ... które są na niego jeszcze za duże :szok::-D:tak:
 
sylla ja w ciazy dostalam jakiegos paskudnego uczulenia, ale to nie tylko na brzuchu, wszedzie, mialam albo pokrzywkealbo czerwone plamy albo wyskakiwaly mi takie paskudne preskle, po ciazy na chwile sie uspokoilo a potem znowu wrocilo. Pomagal mi jedynie virlix/zyrtec, bralam go od przypadku do przypadku w ciazy (lekarz pozwolil) a teraz jade na nim non stop. Zaden lekarz nie wie co to, wiec jak sie dowiesz to moze tez dasz mi znac:p
 
reklama
Ja miałam kombinezon na rozmiar 56 i choć mój synek urodził się 53 cm i sporo urósł przez zimę to i tak zmieścił się w tym kombinezonie :tak: Wg mnie ten rozmiar był nieco większy niż na metce. Polecałabym kupienie takiego kombinezonu ze śpiworkiem a nie z nogawkami, bo noworodek ma i tak cały czas zgięte nóżki i ciężko wcisnąć takie ruchome kończyny do tych nogawek :-D
 
Do góry