reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rady Styczniowek 2007 dla Styczniowek 2008

Ola musze male sprostowanie wstawic ....wyszukalam moj kombinezon i tam jest rozmiar 50/56.:szok::szok::szok::szok: przepraszam ze wprowadzilam cie w blad:sorry2::zawstydzona/y:
Takze rob jak dziewczyny mowia 56 kupuj :rofl2:
 
reklama
Olu, ja tez mialam 50/56 i drugi 62.
Robert jak sie urodzil mial 51cm i w tym 50/56 (to jest taki jak Monika pisala: kurteczka + spiworek) przejezdzil cala zime, a kurteczke nawet jeszcze w chlodniejsze dni w kwietniu mial ubierana.
Za to 62 bylo mu caly czas za duzo, mimo, ze ubranka mial juz 62 dobre to kombinezon byl za duzy. :tak: Ani razu nie mial go ubranego. :no:
Mi sie wydaje, ze producenci biora pod uwage to, ze dzieciaczki do tego kombinezonu sie troche inaczej ubiera i dlatego one sa wieksze. :tak:
 
Ja miałam kombinezon jednoczesciowy - newborn 0-3 mce czyli gdzies 56 rozmiar. Kupiłam na allegro za chyba 30 zyli. Sprawdził sie mimo, ze Zuzka do niego nie zdazyła dorosnac. Drugi dostałam w spadku, tez jednoczesciowy, ale taki bardziej spiworek z przecieciem na pas od fotelika samochodowego. Naprade bardzo fajny, i sprawdził sie na wycieczki autem. Zuzka miała ciepło, a jednoczesnie nic jej nie krepowało. No i był łatwy i szybki do "demontażu". Ogólnie uwazam, ze dla noworodków jednoczesciowe sa lepsiejsze bo chyba wygodniejsze (na mój krótki rozumek). Chociaz w przypadku Zuzanny zakładanie czegokolwiek graniczyło z cudem i wymagało stoperów w uszach
 
Marta teraz sie taka zrobila,ze ciezko ja ubrac bo sie od razu wkurza.Kiedys byla potulniejsza.;-)
Ja mialam kombinezon na 62 po Natalce ale z H&M i zawyzona numeracja bo tak wedlug mnie to 68 i byl za duzy i Natalka jak miala 4 msce na wiosne to dopiero dorosla do nog, ale mialam jeszcze jeden taki spiworek calosciowy na zmiane..
Teraz mam problem bo nie mam dla Marty takiej kurteczki na teraz,zeby byla nie za ciepla nie za zimna.Mam jedna po Natalce ale zbyt cienka na teraz bo w tamtym roku bylo cieplo:wściekła/y:a w pazdzieniku pod koniec gonila jeszcze w sweterku:wściekła/y: patrzylam specjalnie na zdjecia,zeby sobie przypomniec co ja jej wtedy ubieralam...
 
Skakanka ja mam ten sam problem i musze cos nopwego kupic dla Natalki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a miala byc taka oszczednosc przy dzieciach rok po roku:-p:tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ja kupiłam na allegro kombinezon-śpiworek. Bardzo fajnie się sprawdzał. Uważam tak samo jak Abeja, że łatwiej go "zamontować" i "zdemontować" ;-) Noworodek ma nóżki praktycznie cały czas zgięte i ciężko jest je wcisnąć do nogawki. a taki śpiworek jest szeroki i nie krępuje ruchów. w załączeniu fotka mojego kombinezonu
 
Skakanka ja mam ten sam problem i musze cos nopwego kupic dla Natalki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a miala byc taka oszczednosc przy dzieciach rok po roku:-p:tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D
hehehe w takim razie polecam fajny kombinezon przejsciowy:laugh2:ŚLICZNY KOMBINEZON (74) - BELLVIT (MON1) (243109990) - Aukcje internetowe Allegro.
choc dzis sie zrobilo cieplo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:;-)
ale mysle,ze kombinezon na takie chlodniejsze dni jest lepszy niz kurtka, nie trzeba butow ubierac, nic sie nie podwija i nie uwiera;-)no coz szrapnelam sie bo mi sie strasznie spodoboal no i nie musi miec wszystkiego uzywanego:-Dalbo po siostrze niech ma tez cos z zycia;-)
 
reklama
Do góry