reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rady Styczniowek 2007 dla Styczniowek 2008

Karlam1

mamy styczniowe 2007 Mamusia Michasia :o)
Dołączył(a)
12 Sierpień 2006
Postów
3 257
Miasto
Zabrze, okolice DMiT
mysle ze taki watek przyda sie naszym kolezankom :-) tak jak my mialysmy mnostwo pytan i watpliwosci tak pewnie One chcialyby nas o cos zapytac :-) tak wiec zapraszamy tutaj :-)
 
reklama
już wysłałam im info na forum z linkiem do twojego wątku ... świetny pomysł Karlam miałaś .... jak zawsze z resztą :tak::-D
 
czesc Dziewczyny!
gratuluje slicznych dzieciatek
supcio nam niespodzianke zrobilyscie!!!!
to ja korzystam z okazjii zadaje jako pierwsza pytanko:
jestem w 16 tc i kilka dni temu czulam moje male szczescie jak sie wierci w brzusiu. ale od 2, 3 dni cisza, nic nie czuje. kupilam stetoskop za rada kolezanek i wyczekiwalam wczoraj wieczorem na kuksance i nic
507.gif
. dodam ze to co czulam napewno bylo dzidzia a nie ruchami flakow-bo dalo sie to wyraznie odroznic.
czy mam sie martwic ? czy po prostu dzidzia poczeka kilka dni i znowu sie odezwie?
troche zchizuje bo pierwsze dziecko poronilam a ostatnio sie dowiedzialam ze znajoma poronila pod koniec piatego miesiaca.
 
pumi- nie martw się ale nasłu**** co będzie dalej. Dzieciaczki często robią taką niespodziankę, że najpierw się odezwą, a potem dłuuuugo nic- nawet parę dni. Moje obydwie panny tak mamusi zrobiły:tak:jeśli czujesz się niepewnie to wejdż do przychodni do położnych albo na oddział i posłuchaj tętna
płodu.
 
Xandi-dzieki. mam nadzieje ze tylko niepotrzebnie panikuje. poczekam do poniedzialku. niestety nie ma tu przychodni-jedyne co mnie ratuje to wizyta w szpitalu na ostrym dyzurze ktora potrwala by do rana . wiec spokojnie przeczekam-moze dzidzia mnie szturchnie w weekend.
 
pumi .....w 16 t.c. dzidzia jest jeszcze dość mała i nie wszystkie ruchy są odczuwalne. Poprostu teraz nie rozbija się jak szalona i dlatego pewnie jej nie czujesz. Ale dla spokoju ducha zawsze możesz odwiedzić np. położne lub gina, choć ja bym się tym nie martwiła :tak:
Z tego co pamiętam to nasze szkraby też nam robiły takie psikusy.
 
moim zdaniem dzidzia moze odpoczywac, albo nie ma nastroju, moze to glupio brzmi ale tak moze byc :-) mysle ze nie masz sie o co martwic :-) moze pobujaj brzuchem dla pewnosci, moze sie "rozzlosci" i sie odezwie ;-) albo pooddychaj przepona :-) po tym przewaznie dzidzie sie uaktrywniaja tylko nie wiem czy juz w bardzo zaawansowanej ciazy czy w tej wczesniejszej tez ;-)
 
pamiętam jak Ola boksowała mnie jak mały Maradona, a Ewelcia za to była bardzo spokojna, aż czasmi, jak już miałam taki solidny brzuszek (albo raczej brzuszysko:-D) dawałam jej kuksańca, żeby chociaż się troszkę ruszyła. Ginka stwierdziła, że mała ma już taki temperament- nie wierci się po próżnicy!
 
jestescie kochane
xx_buziaczki_big.gif
postaram sie nie panikowac. mam w sumie jeszcze kilka tygodni do 20 tc- gdzie ruchy powinny byc wyczuwalne na porzadku dziennym. wiec moze dzidzia zrobila mi niespodzianke syganlizujac krotko swoja obecnosc i teraz ma urlop
icon_surprised.gif
 
reklama
mam jeszcze pytanie- ( slyszalam ze to jest normalne) brzusio w jedne dni jest napompowany jak bania a w inny prawie nie widac ciazy a jedynie napchany jak po pozadnej uczcie. to sie zdaza?
 
Do góry