reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rak piersi - walka

20230506_090609.jpg
Ja juz w szpitalu. Pozdrawiam serdecznie i dziekuje bardzo przy okazji wszystkim za wsparcie w tej walce 💪
 
reklama
Tak bardzo trzymam za Ciebie kciuki😍 sama jestem mama prawie półtorarocznej dziewczynki, niebawem będzie miała braciszka. Nie wyobrażam sobie co czujesz, ale widzę ze bije od Ciebie ogromna siła. Wierze, ze dasz radę i oczywiście wspieram na ile mogę:)
 
Dziewczyny, jeśli macie ochotę wpłacić chociaż dyszkę, nawet złotówkę to tam Iwonka podała u góry link do swojej zbiórki. Zebrała około 15 tysięcy, a potrzebuje 100. Dziś ruszyła z pierwszą dawką czerwonej chemii.
 
Hej! Jak sie czujesz ?
Dziekuje bardzo ❤️ po chemii trzymaja mnie jeszcze "wspomagacze". Kryzys przewiduje wiec około piatku.. że sie zacznie dopiero. Ale dam rade 💪 Musze. Wazne ze juz w domku z synkami ❤️
W czwartek zdejmują szwy, znowu wyjazd do poznania. Sprawdzą jak ranki po porcie. I do 30 maja zbieram siły na kolejną dawkę chemii.
 
Wiara w sukces i milosc do dzieci Nie Raz przezwyciezyla wszelkie trudnosci. Wierze , ze i u was tak wlasnie bedzie 💪❤️
 
reklama
Do góry