reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rak piersi - walka

 
reklama
Bardzo proszę o pomoc. Od jutra nowy maraton. Leczenie musze przeniesc do innego szpitala, bo dyrektor szpitala w ktorym teraz sie leczę, nie wyrazil zgody na podawanie leku za ktory sie placi, okreslajac go jako "komercyjny"
Mam wiec opcje Gdans lub Wroclaw. Oba daleko, za daleko jak dla mnie.. ale nie mam wyjscia.
Koszty dojazdów kosmiczne. Nie ogarne tego sama. Wdzieczna bede za kazdą pomoc
 
Witajcie Kochane ❤️
Śpiesze z informacjami.
Wygrałam walke ze szpitalem 💪 Mam juz lek. Za mną pierwsza dawka 💪
Proszę żebyście o mnie nie zapomniały 🙏 ten lek to juz jedyna i ostatnia szansa bym żyła. Muszę go brać choćby nie wiem co..

 

Załączniki

  • 20240119_123827.jpg
    20240119_123827.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 85
Witajcie Kochane ❤️
Śpiesze z informacjami.
Wygrałam walke ze szpitalem 💪 Mam juz lek. Za mną pierwsza dawka 💪
Proszę żebyście o mnie nie zapomniały 🙏 ten lek to juz jedyna i ostatnia szansa bym żyła. Muszę go brać choćby nie wiem co..

i jak się czujesz po leku? Masz możliwość codziennego funkcjonowania?
 

Znowu się przypominam. Biore juz tą nierefundowaną chemie. Organizm sie już po woli buntuje. Wyniki nieciekawe, ale dobrze że watroba jeszcze daje rade. Wiec jest nadzieja 🍀 Tyle ze musze zmienic radykalnie diete by wzmocnić organizm. Proszę Was o pomoc, o udostepnienie zbiórki na dalsze leczenie
 
reklama
Niestety chyba ostatnim wpisem przechwaliłam. Znowu zaczęły się komplikacje. Muszę rozpocząć immuno i wzmocnienie w Gdańsku. Wyniki mam nieciekawe. A przede mną jeszcze co najmniej 22 miesiące chemii. Błagam o pomoc w tej walce. Za kilka dni rocznica od diagnozy. Najgorszy rok w moim życiu. I nie chce by był to ostatni.. błagam o pomoc

 
Do góry