reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rak piersi - walka

No i kolejna nocka w szpitalu. Jeszcze na zastrzyki mam isc do zabiegowego. To mozliwe ze mnie do chemii szykuja, bo steryd tez mam dostac. ✊🍀
Chociaz reszta wynikow dzisiejszych ma byc rano.. 🤔
Dziekuje ze jestescie ❤️
Bierz przeciwbólowe, coś na sen i odpoczywaj. Zbieraj na jutro siły. W razie czego wiesz, że jestem. Często w nocy nie śpię, więc w razie co pisz, dzwon. Ale najlepiej śpij i odpoczywaj. Dobrej, spokojnej nocy. Przytulam wirtualnie 😍

Ps. Mam nadzieję, że jeszcze za tego życia spotkamy się na ziemi. Będzie mi niezmiernie miło poznać cię osobiście 🥰 może wypijemy herbatkę lub kawkę, a jak Bóg da, to zabierzemy dzieciaki na fajny plac zabaw. Oni się pobawią, a my będziemy miały chwilę dla siebie na pogaduchy, może wspólne milczenie lub śmiech 😊
 
reklama
Bierz przeciwbólowe, coś na sen i odpoczywaj. Zbieraj na jutro siły. W razie czego wiesz, że jestem. Często w nocy nie śpię, więc w razie co pisz, dzwon. Ale najlepiej śpij i odpoczywaj. Dobrej, spokojnej nocy. Przytulam wirtualnie 😍

Ps. Mam nadzieję, że jeszcze za tego życia spotkamy się na ziemi. Będzie mi niezmiernie miło poznać cię osobiście 🥰 może wypijemy herbatkę lub kawkę, a jak Bóg da, to zabierzemy dzieciaki na fajny plac zabaw. Oni się pobawią, a my będziemy miały chwilę dla siebie na pogaduchy, może wspólne milczenie lub śmiech 😊
Kawula koniecznie ❤️
Bede zdrowa. Musze ✊🍀
Zmykam juz wlasnie spac. Skończone zastrzyki królówki itp
Jeszcze mialam tel z kliniki po 21. Konsultacja u prof Murawy na piatek. Wiec jeszcze lepiej. Szybciej wsio bedzie wiadomo. Bylebym miala sile przyjechac bo to dzien po chemii.. o ile dostane ją.. 🙈
A jak.dostane to nie wiadomo jak teraz organizm zareaguje.
Uff ciężki dzien. Ale czuje przypływ mocy, że jest szansa iż wroce na ring 💪
 
Juz mialam pisac przed 10 ze wrocilam do walki. Chemia na stojaku, podpięta pod port.. aż nagle odlot. Ciemno, punkcik na koncu, oddech na zero. Wymacałam wezwanie..
Organizm odrzucił chemie.
Ale ja walcze dalej. Popieta pod aparature, pod tlenem.. noż *****. Przeciez sie nie poddam. Kolejne podejscia. Premedytacje. Kombinowanie.
Ale weszła ❤️❤️❤️
Zostaje jeszcze. Gdyby cos sie działo. Bo było ciezko. Narazie jest znośnie. Mialam rozmowe z jedna i druga dr. Relacje zdam pozniej, bo az tyle sily nie mam. Nie jadlam ani sniadania ani obiadu. Kolekcji tez nie bedzie. Bo mialam isc do domu 🙈 Żyje. To najważniejsze 💪🍀
Musze zyc ❤️

Edit: zdjecie 2 zrobiła sasiadka z sali. Mowiła, ze puchlam w oczach. Pozniej bylo gorzej ale sie tłok zrobił przy łóżku, bo zaczeli sie lekarze zbiegac i wydawali jakies komendy.
 

Załączniki

  • 20230803_121236.jpg
    20230803_121236.jpg
    912,7 KB · Wyświetleń: 138
  • 20230803_123436.jpg
    20230803_123436.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 140
Ostatnia edycja:
Kochana moja ... Jestem. Nie pisze Wałcz, bo robisz to stylowo. Trzymaj się. Ile się da, trzymaj się. Jeśli zostawiają cię na noc, to nie ma tego złego. Nie trzeba będzie kolejny raz jechać. A jutro mam nadzieję, że spotkasz się z profesorem. Odpoczywaj. To najlepsze, co możesz dla siebie zrobić. Chciałabym posiedzieć przy twoim łóżku i potrzymać cię za rękę. Dobrze mieć kogoś blisko. Śpij spokojnie i nabieraj sił. Może choć nutri drinka by ci dali?
 
Kochana moja ... Jestem. Nie pisze Wałcz, bo robisz to stylowo. Trzymaj się. Ile się da, trzymaj się. Jeśli zostawiają cię na noc, to nie ma tego złego. Nie trzeba będzie kolejny raz jechać. A jutro mam nadzieję, że spotkasz się z profesorem. Odpoczywaj. To najlepsze, co możesz dla siebie zrobić. Chciałabym posiedzieć przy twoim łóżku i potrzymać cię za rękę. Dobrze mieć kogoś blisko. Śpij spokojnie i nabieraj sił. Może choć nutri drinka by ci dali?
Jestes przy lozku. Tak jak wszystkie ktore mnie wspieracie. Czuje to całym ❤️ i calym ❤️ dziekuje Wam za to ❤️❤️❤️
Wypoczywam teraz ile sie da. Zostawiają mnie na obserwacje bo tez dzisiejszej akcji zapaści. Bo raczej do jazdy do domu sie nie nadaje. Oby jutro byłoby juz lepiej.
Dobrze ze jutro od razu do profesora. Jeden wyjazd mi odpadnie. Nutri mam jedno ze sobą. Do rana przetrwam. Dam rade 💪🍀❤️😘
 
Nie dałam rady wczoraj juz pisac. Powrot mi sie strasznie przeciagnal. Musialam sie zdrzemac nawet. Dzis caly dzien oslabienie, przespane. Ale po wizycie jestem pelna nadzieji.
Po 1. Okazalo sie ze moja dr (ta z pieczatki ) tez współpracuje a kliniką. N9 to teraz nie dziwne ze nie ma czasu na pacjentow nfz. Ale że trafilam.jakby nie patrzeć do samego szefa/guru to powiedziałam.. wszystko. Ze gdzies pizgła komunikacja miedzy moja dr ktora miala mi prowadzic chemie a jej wyslanniczkami uczacymi.sie dopiero specjalizacji. I do czego to doprowadzilo. W sumie dwa razy bylam juz jedna noga na tamtym swiecie. A ja chce zyc.
Zapytal.sie co dostaje na wzmocnienie. Na dobra sprawe.. nic. No chyba ze potas mozna by do tego zakwalifikowac. Przerażony był. Az zmienil.pozycje i widac bylo grymas na twarzy. Człowiek sercem oddany pacjentowi. Widac to i czuc.
Wiec w reklamowce nizej leki od niego. Na miesiąc. Na wzmocnienie. Daje to przed operacjami po chemii.
W papierowej szpitalne.. na 2 tyg. Chemie trzeba dokonczyc chocby nie wiem co bo musi byc margines na wyciecie. A zmiany w drugiej piersi tez potwierdził ze sie kwalifikuja na operacje.
Ale Nfz jedna chce mi tylko uciąć. Na druga czekaja az rak bedzie mial odpowiednia wielkość bo inaczej nie da rady. Czyli jak beda przerzuty jak na tej lewej :/ i znowu na nowo chemia itp. A.ze nie ma mutacji, to profilatycznie nie usuna. Dopiero jak rak znowu zaatakuje. Czyli tzw wznowa.
a i tym bardziej ze nie chce implantow ani ekspandera, ani nic to moge miec problemy z kregoslupem po.iednostronnej masektomii bez rekonstrukcji. A i tak ten dostanie jeszcze przy chemii. Wiec mam sie zastanowic czy ciąć dwie. Czy jedna ale z odtworzeniem jako takim
Wział mnie nie pod.skrzydlo. i jestem za to wdzieczna. Bo to ze sie dostalam to cud. Na rok przed diagnoza raka bym.musiala sie chyba do niego normalnie zapisac. Tak ciezko sie dostac.
a i widsialam sie tez ze swoja profesor w szpitalu, i ona nadal.ma problem z palcem. Wiec by mnie na bank nie zoperowala za te 12 tyg :( a nikomu juz tam.nie ufam. I za mc mam.sie zglosci do profesora na ustawienie terminu operacji. I w raxie czego mam.sie kontaktowac.
Szpital wyobtazcie sobie tez sie kontaktowal. Jak.wracqlam. mialqm tel czy dojechalam i jak sie czuje.. hmmm no ale.chyba wyjasnienie tego wyzej. Nie musze nic wiecej dodawac..

Strasznie chaotycznie pisze pewnie. Bo wszystko chce wam.opowiedziec.
Najważniejsze to podziekowanie dla Was ❤️ bez was nie mialabym.wizyty. lekow. Tych na wzmocnienie od.profesora 💪
Dziekuje wam po stokroc.
 

Załączniki

  • 20230804_193530.jpg
    20230804_193530.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 65
  • 20230804_193607.jpg
    20230804_193607.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 63
Uf trafic na odpowiedniego lekarza to prawie Jak szostka w totka 🙈 Nie powinno tak byc ale niestety... Wazne , ze trafilas i oby szybko byly tego konkretnie efekty. Niezmienne kciuki 🤞🙏🏼
 
reklama
Uf trafic na odpowiedniego lekarza to prawie Jak szostka w totka 🙈 Nie powinno tak byc ale niestety... Wazne , ze trafilas i oby szybko byly tego konkretnie efekty. Niezmienne kciuki 🤞🙏🏼
Trafic w ogole na lekarza to.juz cud. Jak pomyśleć że ja tak czołgam sie na dobrą sprawe za swoimi i sie prosze o podstawową opieke, to jest śmiech na sali.
Zobaczymy czy cos sie zmienilo po.ostatnich wydarzeniach. Jednak jakby nie patrzec to jeszcze 10 tyg chemii przede.mną :/
 
Do góry