reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rak piersi - walka

reklama
Zbieraj siły, my tu sobie cierpliwie poczekamy. Mam nadzieję, że operacja nie przyniesie wielu skutków ubocznych.
Cieszę się, że miałaś siłę, by się odezwać.
 
Śpie prawie cały czas, bo dostaje kroplówki jedna ze drugą, i odlatuje od nich. Jak nie śpię to boli- ale dobrze. Żyję. Wypuszczą mnie dopiero jak chlonka zejdzie, bo mam caly czas podłączony dren. Przy zmianie opatrunkow mowili ze sie goi jak powinno. Chociaz pewnie za wczesnie wszystko zeby cos wiecej powiedziec.
Zaraz kolejna kroplowka to zasne 🙈
Dodam tylko ze synek bardzo ładnie zniosl pierwszy dzien. Bez płaczu czy lamentow. Bawil sie z dziecmi. Drzemke nawet zaliczył. O 12 jak.go maz odbierał to go obudzili 🙈 więc w poniedziałek zostanie troche dluzej, bo widac ze bardzo mu sie podoba 😍😊❤️
 
reklama
Śpie prawie cały czas, bo dostaje kroplówki jedna ze drugą, i odlatuje od nich. Jak nie śpię to boli- ale dobrze. Żyję. Wypuszczą mnie dopiero jak chlonka zejdzie, bo mam caly czas podłączony dren. Przy zmianie opatrunkow mowili ze sie goi jak powinno. Chociaz pewnie za wczesnie wszystko zeby cos wiecej powiedziec.
Zaraz kolejna kroplowka to zasne 🙈
Dodam tylko ze synek bardzo ładnie zniosl pierwszy dzien. Bez płaczu czy lamentow. Bawil sie z dziecmi. Drzemke nawet zaliczył. O 12 jak.go maz odbierał to go obudzili 🙈 więc w poniedziałek zostanie troche dluzej, bo widac ze bardzo mu sie podoba 😍😊❤️
Sen to tez jest dobre lekarstwo ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
 
Do góry