reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rak piersi - walka

Znacie już dobrze w jakiej sytuacji sie znalazlam i jak przebiega moje leczenie. Dlatego bardzo proszę o pomoc i udostepnienie. Musze miec teraz na dojazdy na radioterapię, na rehabilitacje, na leki..
Dziekuje Wam z calego serca ❤️ Każda nawet najmniejsza wplata to moja szansa na przeżycie

pomagam.pl/walczezrakiem
 
reklama
Dajesz rade prowadzic Z niesprawna reka?
Matko...
Zdrowka dla synkow i tobie nieustanie.
Odzywaj sie czasem, wiem , ze ci ciezko , tym bardziej doceniam Jak napiszesz pare slow.
 
Nie do końca ogarnęłam, dlaczego Ty sama jeździsz na radio? Dlaczego nie leżysz w szpitalu? Pytam, bo moja bliska znajoma walczy z rakiem i na czas radio i po była w szpitalu.. Przecież organizm jest wymęczony, a Ty powinnaś mieć jak najmniejszy styk z innymi, zwłaszcza chorymi:(
 
Nie do końca ogarnęłam, dlaczego Ty sama jeździsz na radio? Dlaczego nie leżysz w szpitalu? Pytam, bo moja bliska znajoma walczy z rakiem i na czas radio i po była w szpitalu.. Przecież organizm jest wymęczony, a Ty powinnaś mieć jak najmniejszy styk z innymi, zwłaszcza chorymi:(
Dzieciaczki sa chore. Maz nawet po chleb nie moglby wyjsc. Bo nie ma nikogo kto by chociaz na chwile z nimi pobył. A samych ich przeciez nie zostawi. Tak to jedzie jak zasypiają, abym ja nie musiała wstawac do nich. No ale jestem..
 
Dajesz rade prowadzic Z niesprawna reka?
Matko...
Zdrowka dla synkow i tobie nieustanie.
Odzywaj sie czasem, wiem , ze ci ciezko , tym bardziej doceniam Jak napiszesz pare slow.
Musze kochana. Nie mam wyjscia. Nie jest ani lekko ani łatwo. No ale.. musze.
Najbardziej z tego wszystkiego to mnie dobijaja koszty. Dojazd to raz, dwa to parking. Pod wco i w okolicach jest miejski i opłaty kosmos.
Na jutro jeszcze mam. I na rehabilitacje jutro i sobota.
Nowy tydzien nowe wydatki i żebranie na nowo. Okropnie się z tym czuje...
 
Salsa - oczywiście to Wasze decyzje, ale co jest teraz ważniejsze? Ja wiem, że chcesz być przy dzieciach, wiem, że chcesz męża odciążyć. Ale Ty powinnaś leżeć plackiem w szpitalu.
 
Salsa - oczywiście to Wasze decyzje, ale co jest teraz ważniejsze? Ja wiem, że chcesz być przy dzieciach, wiem, że chcesz męża odciążyć. Ale Ty powinnaś leżeć plackiem w szpitalu.
Nie da sie lezec. Ja i tak latam.miedzy szpitalem a rehabilitacją. A moj z dzieciaczkami. Dzieci na antybiotyku oby sie poprawilo.
W nocy na zmiane wybioty biegunka zbijanie temp...
Oni mnie potrzebuja tak samo jak ja ich.
Samo to ze moge lezec na podlodze obok lozka. I cos do nich mowic.. ale jestem
 
reklama
Nie da sie lezec. Ja i tak latam.miedzy szpitalem a rehabilitacją. A moj z dzieciaczkami. Dzieci na antybiotyku oby sie poprawilo.
W nocy na zmiane wybioty biegunka zbijanie temp...
Oni mnie potrzebuja tak samo jak ja ich.
Samo to ze moge lezec na podlodze obok lozka. I cos do nich mowic.. ale jestem
jak się czujesz ? Jak rehabilitacja ?
 
Do góry