reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ram tam tam - ząbki mam.

my przy Waszych zębolach to jak bezzębni:-D bidne 6 sztuk:-D ale kolejne dwie górne dwójki w natarciu - jeszcze trochę i sie będziemy chwalić:tak:

Zosia przesyła gratki dla dzielnych koleżanek i kolegów:-)
 
reklama
a u nas od jakiegos czasu idą piątki... męczą biedaka... rączki w buźce + raz na jakiś czas gorączka i brzydka qpa. Oby do przodu! :-)
 
a u nas od jakiegos czasu idą piątki... męczą biedaka... rączki w buźce + raz na jakiś czas gorączka i brzydka qpa. Oby do przodu! :-)

Ale czy to możliwe, że już piątki idą?? Cały czas myślałam, że to w okolicach 3-4 lata :eek: U nas paluchy też tak głęboko i wieczne dłubanie nimi w paszczy.. Ostatnio oglądałam dziąsła z tyłu, ale nic tam nie było jeszcze..

A w ogóle to muszę się wybrać z Jasiem do dentysty.. na razie wybieram odpowiedniego :happy:
 
malinkaa ja nawet nie wiem dokładnie kiedy Hance "5" wyszły, po prostu kiedyś przez przypadek zauważyłam:tak: ale wydaje mi się że wyszły przed 3 urodzinami

Zosia jak na razie może się pochwalić kompletem 1,2, i 4;-) czekamy zatem na trójeczki:-)
 
reklama
nam pozostało czekać tylko na 5 bo tak już są wszystkie. Ale Zoska też coś przy 5 zaczyna grzebać, ciekawe ile się naczeka na ostatnie mleczaki.
 
Do góry