reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ram tam tam - ząbki mam.

reklama
Ja również gratuluje , my jeszcze nie mamy ząbków ale pierwsze objawy już są mały się ślini i cały czas wsadza sobie roczki do buzi ostatnio podpatrzyłam że sobie smyra paluszkiem po dziąsłach.Myślę że u nas będą pierwsze będą górne jedynki ale narazie czekamy wszystko się okaże :)
 
Ja również gratuluje , my jeszcze nie mamy ząbków ale pierwsze objawy już są mały się ślini i cały czas wsadza sobie roczki do buzi ostatnio podpatrzyłam że sobie smyra paluszkiem po dziąsłach.Myślę że u nas będą pierwsze będą górne jedynki ale narazie czekamy wszystko się okaże :)

mój tak sie ślini i smyra po dziąsłach juz od miesiąca i ciągle pusto :-) hihi:-)
 
Wszystkim dzieciaczkom gratuluję pierwszych ząbków:)

A u nas dalej nic. Ale Hania się bardzo ślini i pcha piąstki do buzi to pewnie niedługo się coś pojawi:) nawet mi się wydaje że widzę coś na dole ale nie jestem pewna czy to może być zbliżający się ząbek:)
 
Wszystkim dzieciaczkom gratuluję pierwszych ząbków:)

A u nas dalej nic. Ale Hania się bardzo ślini i pcha piąstki do buzi to pewnie niedługo się coś pojawi:) nawet mi się wydaje że widzę coś na dole ale nie jestem pewna czy to może być zbliżający się ząbek:)

haha... ja te niczego nie jestem pewna jak patrzę w buźkę:-D
 
Gratuluje Maluszkom pierwszych ząbków ...
Kurde, jak wychodzą to boli ... jak wypadają też boli ... przewalone! :no:
 
reklama
Do góry