reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Raport ciążowy

reklama
ALMETKO i ANIUciesze sie ze tez tu zagladacie Czuje sie dobrze w czwartek nowe wiadomoci
 
klementynka pisze:
O, dawno zaginiona Ania się odnalazła, jak miło :)

hihi, własnie się troche przeziębiłam i siedzę w domu po prostu, więc mam nieco czasu na szperanie w sieci. tak normalnie to po przyjściu z pracy nawet nie chce mi się buszować, tym bardziej że piszę jeszcze swoją pracę dyplomową!!!! a obrona już za miesiąc i parę dni!!!!!!! Wysyłam pozdrowienia ;)
 
14tydzien nadal+2kg USG dzisiejsze KRUSZYNKA machala raczkami i nozkami a ma juz 8,1cm samopoczucie wspaniale piersi nadal rosna w zastraszajacym tempie ale troszeczke mniej bola.Kolejne badania w czerwcu(morfologia i mocz)a USG za 2tyg. W najblizszym czasie czekaja mnie ciuszkowe zakupy.
 
13tydzien i 6dni, nic nie przytylismy jeszcze, ostatnie badanie USG w !! tyg, maluch mial 44mm, spal caly czas ale 2 nozki 2 raczki i glowka plus bijace mocno serduszko, badania krwi i moczu ok, nastepne nowosci po 8 czerwca, dalej miescimy sie w normalne ciuszki (no z poza niektorymi wyjatkami:) Spalabym na okragla a zjedzeniem rozno raz chcica raz wrecz przeciwnie...
pozdrawiam
 
Byłam na USG nerek i jak pan doktor odkrył dzidzie to już na niczym się nie mógł skupić mówi że na jego oko to dziewczyna
 
Ale nerki w porządku?
To cieszysz się z córeczki, czy myśłałaś o chłopcu? Wiem, wiem, najważniejsze żeby było zdrowe :)
 
reklama
Do góry