reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Raport ciążowy

No to ja kolejny raz - 14 tydzień, cały czas +3 kg.
W 12 tygodniu dzidzia miała 58 mm, fałd karkowy 1,2 mm, kość nosowa 2,9 mm. Wszystko w najlepszym porządku, a dzidzia machała łapką:)

Mieszczę się jeszcze w normalne rzeczy, ale z trudem - zamówiłam sobie na allegro fajną sukienkę ciążową - ale z tymi ciuchami jest o tyle problem, że są bardzo zaawansowane...:)

Samopoczucie ok, biorę Prenatal bez większych sensacji (oprócz tego, że smak ohydny), apetyt jakby się zmniejszył. Piersi nadal bolą, brzuszek pobolewa od czasu do czasu, ale ginka na badaniu stwierdziła, że jest wszystko ok.
 
reklama
16 tyd+ 5 dzień + 7kg :-( Co do dzidzi to na ostatnim usg fikała jak szalona. Niestety nie pokazała nam swoich intymnych miejsc i ciągle czekam z niecierpliwością co to będzie. Jakoś tak czuję że dziewczynka, zresztą najważniejsze żeby było zdrowe i w końcu kopnęło mamcie pożądnie bo na razie to straszny leniuszek.
 
16tyg i 3dni +3kg jak przy ostatniej wizycie u gina skierowanie na morfologie i mocz a na USG 10cm KRUSZYNKA fikajaca koziolki tak ze gin mial problemy zeby ja zmierzyc.Tylko ja jej jeszcze nie czuje a tak chcialabym dostac od niej kopniaka!!!!!
 
hmmm... u mnie 16 tydzień, 1,5 kg od początku ciąży i ani drgnie powyżej, a piersi nie zmieniły się ani o milimetr... nie wspominając o tym, że w ogóle nie miałam i nie mam prawie żadnych objawów...czy wszystko w porządku ze mną?:> No i niby we wszystko jeszcze się mieszczę, chociaż mój lekarz ciągle powtarza, że "bardzo ładnie rośnie" :)
Pozdrownienia!!!
 
Cześć zazdroszcze wam samopoczucia.Ja się czuje do niczego.Jeszcze do tegp mi się mdłości i wymioty zaczeły w połowie 4 miesiąca.Psychicznie czuje się fatalnie.Niemam na nic siły.



meter2266.png




meter3380.png
 
A ja tak:
18 tydz i 3 dz:
+4kg
samopoczucie ok choć zaczeły mi się kłopoty z nerkami-furalgin zażywam
ruchów jeszcze brak (ale czekamy :) )
maleńka ma 4.5 cm długość główki i 2,9 kości udowej
obwód w pasie 85 cm a było 68 :)
 
U mnie raprt ciążowy jest następujący: + 5 kg , brzuszek znaczny jak ma 5 miesiąc jak ktoś mnie nie zna i dowie się że to dopiero 5 miesiąc to mówi o będę blizniaki ;D dobrze że jest usg to wiem że jest tylko jedno ;D Biorę maternę i żelezo bo ma niską hemoglobinę ( żelazo co drugi dzień ) Czuje się dobrze mam potworny apetyt i boję się że utyje bardzo dużo Staram się cwiczyć mam specjalny zestw ćwiczeń od lelkarza ale nie zawsze umiem się do nich smotywować
Maluszek w 16 tygodniu ważył 160 gram!! ;D
 
reklama
Dzis sie wpisuje bo znow bylam u gina.Brzusio twardnieje jak glupi nawet 4 razy w ciagu godziny.Na wadze +3,5kg morfologia nie zbyt ciekawa wiec musze brac Sorbifer zeby ta moja KRUSZYNKA miala co"ciagnac".Na USG spala a moze "stala"bo nozkami w dol ale mam nadzieje ze w swoim czasie sie obroci i nauczy stac na glowie.Ogolne samopoczucie fatalne Fenoterol co 4godz 4razy dziennie nospa forte robia swoje.
 
Do góry