reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Raport ciążowy

Witam ponownie!!! 18 tydzień, własciwie nic się nie zmieniło od mojej ostatniej wizyty, poza 1,5 kg więcej (w sumie 3 kg :) ), no i pierwszymi kopniaczkami ;D Ogólnie czuję się fantastycznie i wciąż żadnych dolegliwości ;D Pozdrawiam!!!!
 
reklama
Mój raport po ostatniej wizycie piątkowej jest następujący: 19 tydzień, +6kg :( Maluszek waży 285 gram i ma długość 16 cm mam pytanie czy robiłyście już badanie na obciążenia glukozą bo ja wciąż nie i nie wiem czy to normalne?
 
Dziekuje z uspokojenie z tą glukozą - Klementynko
Naturellko - widze że nie tylko razem czekamy na chłpoca ale również i na Maksa ;D ;D
Ale się złożyło ;D ;D U nas miał być właśnie albo Paweł albo Maksym ale od weekendu przeważa na Maksyma
A u was będzie Maksym czy Maksymilian?
 
Dziewczyny a tak wogóle jaki macie obwód brzucha bo ja mam chyba gigantyczny jak na 19 tydzień mierzą na stojąco ok 1 cm poniżej pępka a tam 96 cm ::) ::) ::) ::) i aż oczom nie wierzę chyba wszyscy znajomi mają racje że mam spory burzuszek a wy?
 
witam,
a ja mam malutki, bo 21 tydzien prawie za mna a mam 90 w porywach - czyli na wieczor.
a czy po nocy tez wam sie zmniejsza troszke?
 
Tak ja też to zauważyłam że w czasie nocy troszeczkę opada ja brzuszek mierzyłam w niedziele po obiedzie dodam że dość obfitym ja rano też ma inną wagę przeważnie od 1 do 2 kg mniej niż wieczorem wiec wyobraźcie sobie ile ja jem i pije jak tak dalej pójdzie do osiągne pokaźny rozmiarek ;D ;D ;D
 
reklama
Ja tydzień temu jak zamawiałam spodnie przez internet miałam 85 ale przed ciążą miałam 68. No i brzusio już całkiem spory dlatego że mam taką budowę  z wystającym tyłeczkiem i wszystko w przód idzie..hihi
 
Do góry