reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Raport ciążowy

żabka2 pisze:
Dziekuje z uspokojenie z tą glukozą - Klementynko
Naturellko - widze że nie tylko razem czekamy na chłpoca ale również i na Maksa  ;D  ;D
Ale się złożyło  ;D  ;D U nas miał być właśnie albo Paweł albo Maksym ale od weekendu przeważa na Maksyma
A u was będzie Maksym czy Maksymilian?

Hej Żabko, niezły numer:) Nasz będzie Maksymilian:)
 
reklama
Klementynko a u mnie odwrotnie wszyscy mówią że bebzonik to ma jak na 7 miesiąc ;D ;D
Ja wprawdzie jestem niewysoka mam 164 cm (takie przynajmniej kupuje rzeczy) Ale co tam ludzie sami nie wiedzą zo chcą raz za mały raz za duży ;D ;D Najważniejsze że z maleństwem w środku ;D ;D
 
A poza tym dziewczyny ja ten wątek poruszyłam już na forum ciąża poród połóg ale was się też zapytam na tym ostatnim usg dowiedziałam się że malutki jest w położeniu miednicowym  i że ma się nastwaić na cc Ja się trochę obawiam bo nie wiem jak to formalnie wygląda może któraś z was kiedyś spodkała się z taką sytuacją (chodzi mi czy termin cc to się jakoś umawia i z kim czy się czeka na pierwsze bóle a potem do szpitala i niech  się dzieje co chce)  :mad:  :mad:
 
Zazwyczaj termin cc się umawia lekarzem, który ci ciązę prowadzi, żebym on akurat był w szpitalu, ale podejrzewam że są różne zwyczaje.. A co to jest to ułożenie miednicowe? W poprzek, czy jak?
 
Malutki lezy tak jak w kołysce pleckami do wyjści a jak zaczną się bóle porodowe to ustawi się nie główką a plecykami - pośladkami do wyjścia lekarz powiedział mi że takie dziecko jeśli się nie odwróci to nigdy by się drogami naturalnymi nie urodziło.
Klementynko ale u mnie jest trochę inaczej bo moją ciąze prowadzi lekarz z innego miasta który nie pracuje w szpitalu w którym ja mam rodzić :(
 
Kurcze a ja myślałam że to takie naturalne że na tym etapie dzidzi kręci sie jak mu się podoba i ułożenie nie ma znaczenia dopiero później przękręca się glówką na dół i już.. a to takie skomplikowane jakies - położenie miednicowe...
 
Mi się tez wydaje, ze jeszcze za wcześnie, zeby sie martwić ustawieniem dzidziola, mojej koleżance przekręcił się chłopaczek w 28 tygodniu, a wielki facet jest :)

;Dbędzie dobrze ;D
 
reklama
Zabko nie martw sie bo dzidzia ustawia si glowka do dolu najczesciej w 7miesiacu czyli cos okolo 30tyg wiec WSZYSTKO MOZE SIE ZDARZYC.Moja dzidzia tez jest tak ulozona ale gin nie wspomnial o cc bo powiedzial ze jeszcze nieraz sie obroci.Badz dobrej mysli ;)
 
Do góry