reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Raport ciążowy

Naturella

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Maj 2005
Postów
152
Wpisujcie sie tutaj, dziewczyny, będzie można potem porównywać:)

12 tydzień
+ 3 kg:(
ciśnienie w normie, wszystkie badania w normie, oprócz dwóch bakterii w posiewie - ale biorę globulki z Amoksycyliną i mam nadzieję, że nastepny posiew 24 maja wyjdzie jałowy.

Ostatnie usg 8 kwietnia, wtedy dzidzia miała 1,07 cm:) Usg z badaniem fałdu karkowego już dzisiaj!

Samopoczucie: mdłości brak, piersi jakby przestają boleć, apetyt jakby troszkę mniejszy (na szczęscie, bo zaczynam się czuć jak hipopotam w rozkwicie). Zmęczenie i senność przez cały dzień.
 
reklama
ok,
15 tydzień
+3,5 kg
badania robiłam w momencie zachodzenia w ciążę :) następne w czerwcu

ostatnie usg 26,04,05 Małe miało 64,3 mm(to był 13 tydzień), fałd karkowy 2,0, kość nosowa 3,6mm
Samopoczucie: bomba, tylko zasapałam się ostatnio czytając córeczkę bajkę na dobranoc... idę kupić sobie spodnie bo się już nie mieszczę i wszystko mnie ciśnie:)

Pozdrawiam!
 
13tyd +2kg Badania wszystkie jak nalezy ostatnie USG mialam 5maja i Kruszynka miala 5.1cm a jej serduszko bilo jak dzwon nastepna wizyta z podgladaniem Kruszynki w czwartek tzn 19 maja
 
14 tydzień
+ 4 kg
usg w 11 tyg z widokiem na bijące serduszko
wyniki w normie
ogromny apetyt i chęć przespania całego dnia
aktualnie na 5dniowym L4 z powodu okropnego przeziębienia (?)
pozdrawiam
trzymajcie się
 
14 tydzień
+4 kg
wyniki dobre ale silne bóle w dole brzucha i plecach i L4
USG 26.04.2005 i dzidzia miała 66 mm
we własne ciuszki się już nie mieścimy
 
reklama
Jak już mówiłam bardzo się cieszę że swojej niespodzianki ale
nie jestem żoną i nie wiem czy kiedyś będę.
Tatuś dzidzi jest nam bardzo pomocny ale on zupełnie nie liczył się już z taką myślą.
I choć nie powiedział tego nigdy wprost myślę że nie bardzo się cieszy.
 
Do góry