reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

raport medyczny- czyli nasze pociechy u lekarza

Pysiu julka miałą lekka asymetrie i dla własnego spokoju cwiczylismy sobie w domku po konsultacji z rechabilitantem
A krzysiu ok tylko głowe bokiem kładzie czesto i mało rychliwy jest:-)pediatra powiedział mze jak chce to mam skierowanie- okazuje sie ze musi byc do neurologa z poradni rechabilitacyjnej zeby ci cwiczenia pokazali.....
 
reklama
my mamy w książeczce zdrowia dziecka pieczątkę na której pisze " zalecane badanie USG stawów biodrowych w 6 tygodniu życia" stad moja wiedza ;-)
co kraj to obyczaj ja mam zrobic usg przed ukonczeniem 3 miesiecy ale nie wczesniej jak po 8 tygodniu...i to 14 kwietnia dopiero bylo miejsce cholera
 
U nas bioderka przelozone, bo w srode pan dr mial operacje, teraz chyba 25 idziemy.
Sluchajcie, ile jest dawek na rota? Bo zdecydowalam sie zaszczepic. Wogole do maja 2010 to bede szczepic i szczepic, bo Tus obowiazkowe, a Jas pneumokoki, meningokoki i odra-swinka-rozyczka na koniec.
 
A propos asymetrii i napiecia miesniowegoczy któraś z was zaobserwowała to u swojego malucha??
Krzysiu dziwnie układa głowke tylko
a To fotka Julki z która musiałam cwiczyc ze wzgledu na asymetrie..
2hptw1s.jpg
 
moja pediatra tez nic nie widziała a rechabilitant |(kolega) tak
Aniu to czesto tez przykurcze miesniowe moga byc..
 
U nas dzisiaj pediatra stwierdzila asymetrie i dala skierowanie na rehabilitacje i do neurologa. Jak niby objawia sie asymetria? W tamtym tygodniu ortopeda sprawdzal podczas usg bioder napiecia miesniowe i powiedzial,ze zadnej asymetrii nie ma. Ja juz zglupialam. Oprocz tego mamy isc do kardiologa, bo podobno jakies szumy slyszy pediatra( 3 tygodnie temu na wizycie nic nie slyszala). Albo babka lubi wypisywac skierowania, albo z moim dzieckiem jest cos nie tak, czego nikt do tej pory nie zauwazyl. Wyszlismy z plikiem skierowan, no a ja oczywiscie zdenerwowana.
Poza tym maly przybral w ciagu 4 tyg. ponad kilogram i babka sie pytala, czy czasem go sztucznym mlekiem nie dokarmiam!! Mowilam jej wzesniej, ze TYLKO piersią karmie.Ogolnie jestem zla i podenerwowana.
 
reklama
Młoda od urodzenia odchyla główkę strasznie do tyłu(w brzuchu też tak miała ułożoną, strasznie wygięta i to chyba jej tak zostało) przy najbliższej wizycie będe musiała zapytać się o to lekarki bo ostatnio zapomniałam a ona nic nie zauważyła:baffled:
 
Do góry