reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

raport medyczny- czyli nasze pociechy u lekarza

Kurcze Wy po tylu lekarzach chodzicie, muszę sie wybrać do pediatry i popytać o różne rzeczy. Mój przy pierwszej wizycie stwierdził, że jest wszystko ok i dał tylko skierowanie do ortopedy sprawdzić bioderka.
 
reklama
Ja też tylko na bioderka idę z małą a mam pytanie odnośnie szczepień. Mój pediatra idzie na urlop akurat jak moja mała powinna byc szczepiona po 6 tygodniu. Czy jak zaszczepie ja 2 tygodnie później, to bedzie zle???:confused:
 
my póki co jeszcze nie byliśmy nigdzie, też tylko bioderka będziemy sprawdzać.

magdalen - nas na szczepienie zapisano na 18 marca, mała będzie mieć wtedy 9/10 tygodni, nasza lekarka nie skomentowała, że to za późno...
 
u mnie był nasz lekarz rodzinny - pediatra na wizycie patronażowej i kazał przyjść na szczepienia jak Młody skończy 7 tygodni :tak:
 
u nas pediatra nawet nie był, jutro wybieramy się do pediatry żeby oglądnęła małą i na wagę czy ładnie przybiera.
 
U mnie pediatra był jak mała miała 2tygodnie. położna przychodziła 6 razy i przyniosła wezwanie na szczepienie. pierwsze mamy jutro. A na co szczepicie???
Nie wiem, czy macie gdzieś taki wątek.
W każdym razie ja szczepie tak: 5w1, rotawirus, pneumokoki.
 
No ja od razu na pneumokoki, bo moja starsza córcia chodzi do żłobka , a od września do przedszkola, więc boję się ,że może coś przynieść:-(
 
reklama
Do góry