reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

raport medyczny- czyli nasze pociechy u lekarza

reklama
My walczymy z PULNEO - 3 x dzienie po 7,5 ml i po próbach dawania na siłę - teraz sama bierze bez najmniejszego problemu.

Po daniu preparatu klaskałam i krzyczałm jak Lena jest dzielna , wypiła ten niedobry syrop i będzie zdrowa i ona wówczas nie płakała tylko sama biła brawo (generalnie u nas sprawdza sie metoda: kiedy robię z siebię klowna z cyrku). Teraz nie rostaje się z ELMO (pluszak z ulicy sezamkowej), żabką i konikiem (pluszaki także). I jak tylko podaję (strzykawka od nurofenu) syrop dla Elmo , żabki itp - to Lena ustawia się piersza do wzięcia. Z uwagi iz 7,5 ml to za dużo na raz, podzieliłam to na 3 dawki po 2,5 ml, aby mogła to popić i nie zwymiotować. Jest znaczna poprawa i kończy się ten glutowaty katar.

Adiva jesli dobrze pamiętam pamiętam tym pisałaś o preparacie , który dajsze dla Piotrusia z omega3 - czy mogłabyś raz jeszcze podac jego nazwę - chciałam polecić koleżance dla starszego dziecka - ale wyleciało mi to z głowy.

Oprócz tego że Lena pierwsza zaczeła chorować, to póżniej położyła mnie, tatę i w końcu babcię. Mieliśmy mały szpital w domu. Ale w końcu wracamy do zdrowia, choć jak tylko powiem że się lepiej czuję to szlag mnie trafi - dziś rano coś strzeliło mi w szyji i mam ogromny ból, ze nie mogę ovbracac głową. Masakra i jeszcze mąż mi mówi że 18 lat juz nie mam ...
 
Kuleczko muszę pogrzebać bo ja zapomniałam nazwy tego preparatu ale gdzieś mam jeszcze opakowanie....:-) Później dam ci znać


Edit

to nasze sie Cebion Multi nazywało...latem przestalismy podawać...A i na zimę zastanawiam sie czy podawać czy pozwolić organizmowi samemu sie bronić...
 
Ostatnia edycja:
My w końcu dzisiaj załatwiliśmy szczepienia - ostatnie 5w1 i ostatnią dawkę pneumokoków :-D zobaczymy jaka będzie reakcja organizmu na szczepionki, bo u nas prawie zawsze wyskakiwała w nocy temperaturka :-(

co do witamin, to ja do tej pory nie podawałam żadnych Karolci (no oprócz K i D3)... jak będę widziała, że zachodzi taka potrzeba i lekarz też tak uzna to podam ;-) jak to mówi mój lekarz- owoce, warzywa i całe dni na świeżym powietrzu to najlepsze witaminy ;-) i tego póki co się trzymam :-p
 
Pewnie już dawno była mowa o wycofanym Vigantolu... tutaj są podane serie do sprawdzenia: http://www.gif.gov.pl/rep/gif/pdf-y/WC/WC_2010-09-08-039.pdf
Krople dla dzieci wycofane ze sprzedaży - Polska - Informacje - portal TVN24.pl - 15.09.2010
Moja Olcia dostawała jedną z nich :////////!!!
Najpierw każą coś podawać a później się okazuje że to jakiś syf. Ciekawe co będzie z płatnymi szczepionkami za kilka lat... Olcia też dostała w dobrej wierze.
Biznes farmaceutyczny kosztem zdrowia naszych dzieci:////
 
Dziewczyny co na katar??
Ola ma przeźroczysty katar ale taki zalegający no i trochę leje się jej z nosa. Oddychać musi przez buźkę a dziś w nocy zaczęła kaszlęc (odkasływać wydzielinę) Byłam z nią w środę i dziś u lekarza, Lekkie zaczerwienienie gardła plus gorączka, od wczoraj spadlo do ok 37 ale w nocy pojawił się ten katar i kaszel.... Nic na katar dzis nie dostalam - płuca i oskrzela OK. Zapisano nam Elofen i Pyrosal oraz Calcium....5 ml trzy razy dziennie.
Męczy ją ten katar strasznie - przeczekać czy moze jest cos co mogłabym jej kupic i ulżyć.
NA fridę już zaczęła reagować płaczem... a pod nosek czym smarować?
A to cytrynowanie na czym polega? To nasz pierwszy większy katar w zyciu Oli...:-(
 
reklama
Do góry