reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

RAPORT PORODOWY I ZDJECIA MALENSTW- bez komentarzy prosze

lepiej pozno niz wcale! ja dopiero teraz zobaczylam ten raport!!

Maia Alexandra
urodzona 21.01.06 godzina 17.34
termin 29.01.06
39 tydz. ciazy
waga 3250g wzrost 54cm
porod naturalny

a kilka minut po porodzie wygladalysmy tak:
 
reklama
KAROLINKA

URODZONA 22 STYCZNIA 2006 GODZ.1.20 (W NOCY )
TERMIN 25 STYCZNIA.
39 TYDZIEń CIAZY
WAGA 3625 WZROST 57 CM
PORóD NATURALNY :)

OTO ZDJECIE Z PORODU I PO 6 MIESIACACH

url=http://lilypie.com]
8wCS.jpg
.png
[/url]

 
witajcie -jestem tu poraz pierwszy-urodziłam 4 stycznia 2006 roku piekną córeczkę -ważyła 3550 a mierzyła 55 cm-to wielki skarb ponieważ urodził się po 10 latach oczekiwania-serdecznie pozdrawiam
 
witaj madzia, dołącz do styczniowek na styczniowych mamusiach- napisz o sobie i malutkiej :)
pozdrowionka
 
witam wszystkie styczniowe mamusie i dzidziusie.
Nasz synek urodził się 16 01 2006 r. o 21:05 (cc). Kubuś jest wcześniakiem (34 tydzień), ale miał dobrą wagę i wszystko byłoby O.K. gdyby nie to, że załapał w szpitalu zapalenie płuc i leżelismy miesiąc. Długi był na 55 cm, i ważył 2800.
Pozdrowienia dla wszystkich
 
reklama
prosimy o dopisanie i nas:

:-) Shakespeare
termin porodu - 19.01
data i godzina porodu - 20.01.2006, 16:55
tydzień ciąży: 40t
imię : Wojciech Karol
waga: 3490 gram, długość: 58 cm
 
Do góry