reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ratuj cie bo oszaleję.

Dołączył(a)
21 Lipiec 2017
Postów
1
Hej. Ostatni okres 21-25 czerwca. Kolejnego brak. Piersi bolą mnie od dwoch tygodni, czasami wręcz masakrycznie. Dziś są widoczne naczynia krwionośne. Temperatura od ponad tygodnia waha się między 36,8-37,2. Wczoraj zrobiłam test, wyszedł negatywny. Pobiegłam dziś rano zrobić betę. Wynik <0,10 więc też nic. Miesiączki mam regularne, zawsze poprzedzone delikatnym plamieniem i teraz nic. Sądzicie że powinnam za kilka dni znowu zbadać betę czy szukać problemu gdzie indziej?
 
reklama
A nie stresujesz się czymś ostatnio? Zawsze mogło się trochę wszystko przesunąć


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej. Ostatni okres 21-25 czerwca. Kolejnego brak. Piersi bolą mnie od dwoch tygodni, czasami wręcz masakrycznie. Dziś są widoczne naczynia krwionośne. Temperatura od ponad tygodnia waha się między 36,8-37,2. Wczoraj zrobiłam test, wyszedł negatywny. Pobiegłam dziś rano zrobić betę. Wynik <0,10 więc też nic. Miesiączki mam regularne, zawsze poprzedzone delikatnym plamieniem i teraz nic. Sądzicie że powinnam za kilka dni znowu zbadać betę czy szukać problemu gdzie indziej?
test robi się dwa tygodnie po spóźniającym się okresie....natomiast jeśli beta nie wyszła to raczej nie ciąża chyba że owulacja Ci się mocno przesunęła...
 
Nie mierz temp nie rozumiem jak ktos mierzy temperture po co? ja nieraz mam rozna a w ciazy nie jestem to nie miarodajne..
Jak masz regularne miesiaczki to test i beta powinna juz dawno wyjsc:):)
beta wychodzi 11 dni po owu szybciej niz test:)
A bolace sutki od dwoch tyg to za wczesnie na objawy ciazowe bo dwa tyg temu to moglas miec owulacje dopiero:)
Idz do ginekloga sprawdzi i w razie w da cos na wywolanie albo poczekaj ..przeciez to dopiero jeden dzien bedzie..Czasem w koncu moze Ci sie cos przesunac i okres przyjdzie :)
 
Jak test dwa tygdonie po spozniajacym sie okresie co Ty mowisz? test robi sie w dniu miesiaczki:)
pewnie że można ale jest mało wiarygodny jeśli wyjdzie negatyw...to jest opinia lekarza zajmujacego sie nieplodnoscia nie moja ;) nigdy Ci sie okres o tydzien nie przesunal? a ledwo pozytywny (jasna kreska) tez nie zawsze oznacza ciaze, duzo kobiet roni majac "okres" nawet o tym nie wiedzac...Najlepiej robic beta hcg z krwi
 
pewnie że można ale jest mało wiarygodny jeśli wyjdzie negatyw...to jest opinia lekarza zajmujacego sie nieplodnoscia nie moja ;) nigdy Ci sie okres o tydzien nie przesunal? a ledwo pozytywny (jasna kreska) tez nie zawsze oznacza ciaze, duzo kobiet roni majac "okres" nawet o tym nie wiedzac...Najlepiej robic beta hcg z krwi
Tak bo sama mialam cykle nieregularne przed ciaza i owu wystapila w dniu okresu i beta wyszla pozno i test :) ale kolezanka pisze ze regularne ma jak ktos ma regularne to wychodzi w dniu miesiaczki zazwyczaj:)
Ciaza biochemiczna masz racje ale po co odrazu zakladac ze sie roni moj test pierwszy byl slabo widoczny pozniej juz coraz bardziej granatowe hehe:)
Teeraz po ciazy mam na szczescie jak w zegarku i do tego bezbolesny hehe:)
 
reklama
Tak bo sama mialam cykle nieregularne przed ciaza i owu wystapila w dniu okresu i beta wyszla pozno i test :) ale kolezanka pisze ze regularne ma jak ktos ma regularne to wychodzi w dniu miesiaczki zazwyczaj:)
Ciaza biochemiczna masz racje ale po co odrazu zakladac ze sie roni moj test pierwszy byl slabo widoczny pozniej juz coraz bardziej granatowe hehe:)
Teeraz po ciazy mam na szczescie jak w zegarku i do tego bezbolesny hehe:)
hehe Kochana ja jestem po 1,5roku starań zakonczonych in vitro wiec ja zakladam wszystko....;) takie skrzywienie psychiczne
 
Do góry