reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ratunku, co robić!? czyli choroby, lekarstwa, alergie, ulewanka, nietypowe kupki itd.

Aestima

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Pomyślałam, ze przyda się taki temat, bo na głównym często gadamy o lekach itd. i potem znaleźć nic nie można...
Mam nadzieję, że będziemy zaglądać tu jak najrzadziej, chociaż u mnie póki co ciągle z czymś się borykamy... teraz na topie wodniste kupy i wysypka.

Doświadczone mamy- czy Wasze dzieci miały skazę białkową, trądzik niemowlęcy albo azs?? Jak to u Was wyglądało?

reklama

eZOJA

Życie jest pięne :)
Miasto
lubuskie
Rozwiązania
0
Mloda tfu tfu tfu puki co ladniutka ma skore...
ale z Fruciem mielismy mega problemy
stosowalismy rozne masci, szukalismy wlasciwej bo zadna nie pomagala do konca
najodpowiedniejsze byly OILATUM oraz EMOLIUM. Emolium chyba u nas lepiej sie sprawdzalo. Rozwniez mail robione masci na zamowienie sterydowe, ale to na niektore partie cialka. W sumie do tej pory nie wiem co mlodemu bylo. Mial drobne krostki poprostu na nozkach, brzuszku i ramionkach... i z tylu glowki od wyciagania go przy porodzie takia czerwona plame mial ktora mu sie tez babrala i doslownie luskami odchodzila skora w tym miejscu....

Misialina

Rozwiązania
0
Ja przechodziłam z Benjaminem najpierw skazę białkową a potem AZS...i obawiam się że Malwinka też będzie miała to samo (jak na złość)...miała śliczna skórkę od urodzenia, zero krosteczek a teraz od kilku dni wysypka, na brzuszku, bużce, uszkach. Odstawiłam dzisiaj nabiał i zobaczymy...z synem skończyło się karmienie piersią i dostawał mleko sojowe do 3 r.ż...jak będzie teraz to nie wiem...ale karmić się nie dało bo nawet śladowe ilości nabiału w jakimś pokarmie obsypywało Benjamina z góry na dół i bolał go bardzo brzuszek...kurde a tak się bałąm żeby się to nie powtórzyło...wyć mi się chce :(

katamisz

Rozwiązania
0
Ja także miałam z Igorem problemy ze skazą białkową i mały od 3 mies życia miał tylko mleko sztuczne Bebilon Pepti obawiam się ,że to genetyczne i teraz też tak będzie.

Dziewczynki mam ważne pytanko dotyczące witamin.Czy podajecie maluchom już witaminy??
Ja mam taki problem ,ze daję cyca i dokarmiam sztucznym a słyszałam ,ze przy sztucznym nie powinno się dawać witamin bo w sztucznym są już te witaminy zawarte.Poza tym sama łykam witaminy te co w ciąży i w moim mleku mała pewnie też ma te witaminy.Jak to u Was wygląda??I co podajecie maluchom??

ironia

Mamusia Benia
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
u mnie w zaleceniach szpitala pisze zeby podawac d i k nawet jesli karmi sie mlekiem modyfikowanym

Aestima

Rozwiązania
0
Katamisz -mi położna mówiła, ze jak się dokarmia sztucznym, to podaje się tylko jedną z witamin (tylko nie pamiętam czy k czy d, ale chyba d...)
Misia- mi też chce się wyć. Wszystko k... spotyka tego mojego chłopczyka. A ja tak się staram! Emolium i oilatum od pierwszych dni stosuję, sama białym jeleniem się myję żeby małego nie podrażniać, ubranka tylko w jelpie i zawsze dwa razy płukane, porządnie prasowane. i co????:wściekła/y:

ironia

Mamusia Benia
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
no niestety czasami takie cholerstwa chodza za dziećmi :( mój poki co chyba zahartowany tym pobytem w szpitalu.. tam sie z nim ne szczypali... my pierzemy jeszcze w dzidziusiu, mamy tez jelpa jak nam sie skonczy przerucamy sie na nasz zwykły proszek.. mały z dolegliwości ma tylko strupek na główce ktory codzienie czeszemy - pozostałosc po tym jak zarył w moją miednice przy porodzie :( troszke pryszczyków od czasu do czasu też ma ponoć normalne... no i skórka sucha...dajemy oilatum ale na rączkach dalej schodzi hm... :(

Aestima

Rozwiązania
0
Ironia, u nas skórka była jak ta lala- do 5/6 tygodnia...

ironia

Mamusia Benia
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
no nic to trzeba bedzie poczekac i zobaczyc coż to :)) a czy mieszko śpi tak samo duzo jak na poczatku w dzien czy mniej już? :-)

reklama

Aestima

Rozwiązania
0
on potrafi spać cały dzień albo nie spać cały dzień:) od dnia zależy. Ale czuwa już więcej zdecydowanie i nawet zaczyna cos sobie gadać "ghhh", "goooo" i takie tam:)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Zebrabmw Dwa miesiące do porodu! Ratunku Ciąża, poród, połóg 4
filipinka1 wypadanie włosów - ratunku! BB położna radzi mamom 17
luska22 Hsg ratunku Staramy się 3
A Czerwona pupa po pieluszkach wielorazowych, ratunku! Potrzebuję porady 1
K Ratunku spuchły mi nogi :/ cy bede rodzić? Młodziutkie mamy 8
aniaslu Mam 17 lat i jestem w ciąży - ratunku Młodziutkie mamy 17
D Ratunku! Potrzebuję laktatora Śląsk 7
Myszka24bdg Okropny 3-latek ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzylatki 38
Myszka24bdg Okropny 3-latek ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bydgoszcz 3
dorota1212423 Nie znam języka Włoskiego!!Ratunku!!! Mamy z Włoch 6
T Ratunku!Moje dziecko nie śpi w nocy! Roczniaki i dwulatki 21
M Ostatnia deska ratunku Relacje rodzinne 11
MYSZA1504 Ratunku mały cierpi Przedszkolaki 14
O RATUNKU!!! Atopowe Zapalenie skóry? Porady - rozwój i zdrowie dzieci 6
P Czerwone krostki na pupci. Ratunku!!! Zdrowie 6
M Ratunku!!! Atak szalu na widok nauczycielki w przedszkolu! Przedszkolaki 10
xXxIzuLQaxXx Całodobowe mdłości.. RATUNKU.. Zdrowa mama 1
Alonqa Mały nerwus.../ Bunt dwulatka - RATUNKU !!! Dzieci urodzone w styczniu 2008 22
A ratunku! Rozwój i zabawy 1
bacówka Ratunku!!!rusza się ząbek!!! Zdrowie 6
szczesliwa apetyt w ciąży-mniam! wszystko zjem...ale chyba ratunku! Zdrowa mama 5
M ratunku, jak wyrzucić 1,5 rocznego brzdąca z łoża małżeńskiego? Wychowanie 8
C Ratunku!! Roczniaki i dwulatki 10
kora10 Ratunku Katar Zdrowa mama 12
L4dY-bIrd Ogromne opuchlizny po komarach , alergia ?! ratunku ! Zdrowe dziecko 12
marzena9 RATUNKU!!! laktator avent isis Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 3
Buquro Pierwsza wizyta u ginekologa, co robić? Potrzebuję porady 33
M Zaparcia, kolejna zmiana mleczka,co robić? Potrzebuję porady 14
A Co robić ??? Potrzebuję porady 7
natasza_intro USG w ciąży - ile razy można robić Potrzebuję porady 8
J Nie wiem co robić Potrzebuję porady 5
K Co robić? Młodziutkie mamy 7
K Co robić? Przyszłe mamy 3
G Nie wiem co robić Adopcja 0
G Co robić, żeby nie zwariować? Potrzebuję porady 4
A Alergia na mleko matki... Co robić ? Potrzebuję porady 19
B Potrzebuję porady. Już nie wiem co mam myslec/robić. Potrzebuję porady 41
Roza1111 Krzyczę na 4.5 latka, bo mnie strasznie irytuje. Co robić? Potrzebuję porady 5
M Pomoc w decyzji co robić po porodzie. Potrzebuję porady 15
A Mdłości i wymioty co robić pomocy Potrzebuję porady 7
M Kąpielowy dramat - co robić? Potrzebuję porady 12
I Jak robić przeciery warzywne i owocowe samodzielnie? Żywienie 5
Gagatka88 Odstawianie od piersi, a spanie w nocy - co robić? Potrzebuję porady 19
Gagatka88 Odstawianie od piersi a przesypianie nocy - co robić?! Noworodek 0
M 8- miesięczne dziecko usypia tylko przy piersi. Co robić? BB psycholog dziecięcy radzi mamom 10
Madziołek. Nie wiem co robić Relacje rodzinne 12
Z "Studentko w ciąży nie chcemy Cię" Co robić? Potrzebuję porady 22
endles1 co robić ? Ciąża, poród, połóg 12
babydream Brak miesiączki, test negatywny. Co robić ?? Potrzebuję porady 4
soulmate Instynkt macierzyński w wieku 19 lat, co robić? Potrzebuję porady 17