reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ratunku, co robić!? czyli choroby, lekarstwa, alergie, ulewanka, nietypowe kupki itd.

aga - czy jak kąpałas w ciekłej parafinie to nie myłas juz niczym innym tak? :-)
Myłam ja mydełkiem, ale tak jak pisałam Jula była juz wieksza jak ja kapałam w tej parafinie

Aaga.. ja też nie jestem pewna czu u mojej Julci to kolki ale czasami podaję 8 kropelek przed jedzeniem.
ale podajesz jej sab simplex?
 
reklama
aaga ja podaje małemu 15 kropelek przed każdym jedzeniem.
Icak łączę się w bólu. Mały niemiłosiernie płacze wieczorami i nam wcale krople sab simplex nie pomagają. Nie no może pomagają, ale w takim razie wole nie myśleć co by było bez nich :-(
kati u nas też są te rureczki. Nazywają się windi.
 
prezeczytałam posta ironii na wątku dietowym i zaczęłam się zastanawiać - ile kup robią Wasze maluchy?nasza robi kupę po każdym karmieniu czyli pewnie z 8 wyjdzie spokojnie jak nie więcej.ironia pisała o 2-3...czy 8 to nie za dużo w takim razie?
 
a czy chodzi ci o takie duuuze kupy czy tez mokre pierdziochy? bo ja pisałam o takich porządnych kupskach a po karmieniu to ma takie mokre pierdziochy na pieluszce nie wiem czy to sie kwalifikuje jako kupka? po karmieniu zawsze za to zsikany jest :-)
 
reklama
Do góry