reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ratunku, co robić!? czyli choroby, lekarstwa, alergie, ulewanka, nietypowe kupki itd.

reklama
Cześć dziewczyny, mam pytanie do mam karmiących lub dokarmiających swoje maluszki. Niestety ja też będę musiała zacząć dokarmiać, no mała przez miesiąc przybrała tylko 400 g. Napiszcie jakim mlekiem karmicie maluszki, bo pediatra dała mi na próbę Bebilon comfort 1 z tendencją do kolek i zaparć.
 
kat.j1 ja czasem daję małej Bebilon comfort, jak pusto w cyckach. Poza ceną nie ma żadnych wad, jak dam bebilon, to zawsze tego samego dnia kupa jest, a po samym cycu czasem po 5 dniach dopiero...więc nie zatwardza na pewno i problemów brzuszkowych też nie miała
edit:blondplatyna dałam małej właśnie herbatki 60ml i pewnie z 1/4 mi już ulała...a nie kładłam jej na płasko tylko albo w pionie u mnie na rękach albo w leżaczku
 
u nas jest Nan pro i Bebilon comfort,oba bardzo polecam.
A my jutro jedziemy do szpitala na zabieg.Bianka będzie miała przepychany kanalik łzowy.Skierowanie mamy do Centrum Matki Polki w Łodzi a to ode mnie 2h drogi wiec musimy wcześnie wyjechać.Mam nadzieję że to jej pomoże i że już więcej nie będziemy musieli włóczyć się po szpitalach.
 
reklama
My teraz na zwykłym Bebilonie, wcześniej Biebilin Pepti...

A ten bebilon comfort to gdzie kupujecie? ja u nas nie widziałam, Angel gdzie kupujesz??
 
Do góry