reklama

Ratunku spuchły mi nogi :/ cy bede rodzić?

Temat na forum 'Młodziutkie mamy' rozpoczęty przez Kittykiry, 18 Listopad 2013.

1. Kittykiry

Kittykiry Zaciekawiona BB

Dziewczyny został mi miesiac di terminu a tak mi spuchły nogi ze szok wczesniej nie puchły przez cała ciaze czy to moze byc oznaka zblizajacego sie porodu?

2. 85justyna

85justyna Fanka BB :)

ja osobiście nie wiem co mają spuchnięte nogi do porodu... mi w ostatnim miesiącu też wszystko niesamowicie puchło (tyle że ja rodziłam na początku września a sierpień był bardzo gorący) i to nie tylko nogi ale i ręce i twarz

3. reklama
  4. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

5. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

jedz mniej soli i słonych potraw, pij więcej wody, sok pomidorowy oraz herbata żurawinowa, może ci to pomoże ;-) no i staraj się leżeć z nogami wyżej to też pomaga :-)

6. monludki

monludki Zaciekawiona BB

z tymi spuchniętymi nogami to bywa BARDZO różnie:) przed pierwszym porodem miałam spuchnięte jak banie na dzień przed godziną zero.. za drugim razem spuchły dopiero po porodzie a np. moja Mama miała opuchnięte 2 tygodnie przed moimi narodzinami - także to sprawa bardzo indywidualna:)

7. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

ja leżałam w szpitalu na miesiąc przed porodem i tradycyjnie zaczęły puchnąć mi nogi, lekarz zalecił dietę bezsolną a urodziłam i tak przez wywoływane cc z innych względów już po tym jak nogi wróciły do normalnego stanu

8. madzialena647

madzialena647 Fanka BB :)

Mi nogi też spuchły ok. miesiąc przed porodem:) Tak jak radzą koleżanki wyżej odpoczywaj z nogami w gorze na pewno przyniesie ulgę:-)

9. Papitkaa

Papitkaa Fanka BB :)

Pod koniec ciąży jest duży ucisk na naczynia krwionośne nogi muszą dużo znieść wiec sie nie martw namaczaj sobie w ciepłej wodzie mi ulge przynosiła zimna woda ale wtedy to był maj i 30 pare stopni i tak jak dziewczyny radzą pod nogi podkładaj zwinięty kocyk np żeby były wyżej.;-)

10. reklama
  11. kochanie08

kochanie08 Aktywna w BB

To nie jest oznaka, że nie długo będziesz rodzić. Musisz się zgłosić do lekarza bo może to być przyczyna jakiegoś powikłania, choroby np. zatrucia ciążowego.

Poleć forum