reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

RATUUUNKUU!!!Jak rzucić palenie??!!

Z mężem przymierzamy się do rzucenia palenia wspólnymi siłami, tak aby jedno motywowało drugie. Czytaliśmy trochę o metodach i zaciekawiła nas metod Alana Carra, do tabletek jesteśmy sceptycznie nastawieni, ale może ta książka coś pomoże. Podobnoć wszystko siedzi w głowie, więc może ta książka naprawdę potrafi przemówić do rozumu palacza?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dałam sobie spokój z rzucaniem palenia. Po tabletkach wymiotuję, plastry mnie uczulają, a e-papieros drażni mi gardło tak że dostałam zapalenia krtani i strun głosowych. Odpuściłam rzucanie palenia po tym jak mąż mi zagroził rozwodem jeśli jeszcze raz spróbuję :p Podobno po ścianach chodzę - fakt - nosi mnie trochę i jestem nieprzyjemna jak nie palę. Ale ostatecznie się ograniczyłam i schodzę do 4-5 dziennie jak mam dobry dzień. Jak kiedyś wymyślą skuteczną metodę i bezpieczną to rzucę :p Nie palę w domu tylko w ogródku - w zasadzie tylko sobie szkodzę bo nie dzieciom. I mam te 5 min dla siebie na odstresowanie w cichym ogródku - nawet jak pada :cool2:
 
Oj przerobiłam wszystkie - ja po prostu jestem za nerwowa jak rzucam :p A warzywa bym zamordowała w trakcie rzucania... prędzej bym w nich rzeźbiła niż jadła :p
A z olejkami - zaczynałam od najsłabszych, najdelikatniejszych i innych naj (pozytywnie) i niestety wszystkie drapią :( Jeszcze nie znalazłam takiego co nie drapie :(
 
Namawiam męża do całkowitego rzucenia palenia, do tej pory wywalczyłam zakaz palenia w domu. Ostatnio na jednej z paczek zobaczyłam zdjęcie wcześniaka w inkubatorze (opisane jako dziecko nienarodzone ;/), to jest obrzydliwe. Ja rozumiem zniechęcanie do palenia opakowaniem, ale to zdjęcie jest podłe. Zresztą nie tylko z tym zdjęciem są problemy, jakiś czas temu mówiono o kobiecie, która na paczce zobaczyła zdjęcie swojego ojca. W każdym razie te zdjęcia zniechęcają chyba tylko niepalących, nie działają na osoby uzależnione od nikotyny.
 
W każdym razie te zdjęcia zniechęcają chyba tylko niepalących, nie działają na osoby uzależnione od nikotyny.
Ja jak paliłam papierosy to na mnie to w ogóle nie działało, po prostu głowa w drugą stronę i tyle.

A mam takie pytanie bo palę e-papierosa i w jakim czasie przed planowaną ciążą powinnam go odstawić?
 
Mi udało się rzucić palenie z tabletkami recigar, też nie wierzyłam, że może mi się to udać a jednak nie palę już całkowiecie - szok! :) Nawet nie było tak ciężko bo już ochoty na papierosa nie miałam po kilku dniach a cała kuracja trwa tylko 25 dni. Mi pomogło i zachęcam wszystkich do próbowania, nie warto się truć i lepiej dla portfela jeśli jednak się pokona nałóg ;)
 
Od ponad roku wolna od palenia. Rzuciłam 16 października 2018 :) Używałam Vipe przez miesiąc z dawką 4mg a potem zerówka - bez nikotyny i to tylko od przypadku jak się porządnie wkurzę :) Ale to nie był ten z serii elektronicznych papierosów - tylko zwykły Vipe :) Na elektronicznym wszystkie olejki mnie drapały a na vipe nie :) Może dlatego że w e papierosie to jest palone a w vipe tylko podgrzewane :)
 
reklama
Do góry