reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ready Steady Go - czyli wiadomości ze szpitala (BEZ KOMENTARZY)

reklama
SMS od Emilchen:

"Dominik urodził się wczoraj przez CC po 10 godzinach regularnych skurczy na 3 pompach oksytocyny.
Było ciężko, ale powoli dochodzę do siebie.
Małego jeszcze mi nie przynieśli, robią badania z uwagi na długi poród.
Dostał 10pkt, ważył 3800g i mierzył 60cm."
 
Wiadomość skopiowana z głównego od Filipiamama:



" Leżę na przedporodowej pod kroplówką. Coś się ruszyło, a blizna cienka więc chyba będzie decyzja o cc"
 
Wiadomość od EMILCHEN :

"My caly czas w szpitalu:( maly zarazil sie paciorkowcem podczas porodu i w ogole lezal na innym oddziale niz ja:( teraz ja juz wypisana ale jestem z nim na takiej sali dla mam z chorymi dziecmi. Bierze antybiotyk do jutra i zobaczymy. Ogolnie objawow nie ma. Jest malym nerwusem, nie chwyta piersi bo od razu jak mu sie nie uda to strasznie krzyczy:( dlatego w wiekszosci pije sztuczne. Pozdrowienia dla wszystkich"

" Opieka taka srednia. Duzo by pisac. Ja jakos wolno dochodze do siebie, rana ogranicza ruchy i w dodatku mam straszliwe obrzeki na nogach do tego stopnia, ze trudno mi chodzic... I do tego wlasnie absorbujace dziecko;) chociaz musze nieskromnie stwierdzic, ze Dominik jest przesliczny, slodki i do schrupania:) pogratuluj ode mnie rozpakowanym"
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry